Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowe połączenie na komputerze XP

27 Sie 2011 14:55 771 4
  • Poziom 1  
    Jestem tu po raz pierwszy i potrzebuje pomocy. Mam internet z Neostrady i livebox. Jest połączenie na trzech komputerach i chcę połączyć się na jeszcze jeden. PC z XP. Jak mam to zrobić. Pecet łączy się za pomocą takiego...modemu bezprzewodowego. (karta wkładana w USB). Jak mam krok po kroku się połączyć.
    Z góry dziękuję.
  • Poziom 29  
    Pewnie piszesz o karcie wi-fi na usb. Są jeszcze karty wi-fi na PCI. Wszystko jest opisane na googlach, wystarczy poszukać.
  • Poziom 33  
    Pewnie to jest bezprzewodowa karta sieciowa USB, a nie modem.

Po pierwsze: wszystko jest w instrukcji. Nie pominęli Windows XP. Nie pominęli kart USB. Prosty tekst. Sporo obrazków.

Po drugie: w instrukcji napisali także, że Livebox obsłuży do trzech urządzeń jednocześnie. Musisz coś odłączyć, by podłączyć komputer, o którym mowa.

Po trzecie: jeśli nie potrafisz skonfigurować sam, to po odtworzeniu CD dołączonego do Liveboxa uruchomi się prosty instalator. Jego działanie także omówione jest w instrukcji.

PS. Jeśli instrukcja gdzieś ci się zapodziała, to jest ona ogólnodostępna w Internecie i - o ile dobrze pamiętam - na stronie konfiguracji Liveboxa.
  • Poziom 35  
    kondziu jah napisał:
    Pewnie to jest bezprzewodowa karta sieciowa USB, a nie modem.

Po pierwsze: wszystko jest w instrukcji. Nie pominęli Windows XP. Nie pominęli kart USB. Prosty tekst. Sporo obrazków.

Po drugie: w instrukcji napisali także, że Livebox obsłuży do trzech urządzeń jednocześnie. Musisz coś odłączyć, by podłączyć komputer, o którym mowa.

Po trzecie: jeśli nie potrafisz skonfigurować sam, to po odtworzeniu CD dołączonego do Liveboxa uruchomi się prosty instalator. Jego działanie także omówione jest w instrukcji.

PS. Jeśli instrukcja gdzieś ci się zapodziała, to jest ona ogólnodostępna w Internecie i - o ile dobrze pamiętam - na stronie konfiguracji Liveboxa.

Z tymi 3 urzadzeniami to nie tak dokladnie - w zestawie masz sprzet do podlaczenia 3 urzadzen - jeden kabel ethernetowy, jeden usb i karte wifi na usb. A jak masz wlasne kable, switcha, karty wifi to mozesz podlaczyc dowolna ilosc urzadzen.