Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odtwarzacz MP3 Sansa Clip Zip od SanDisk

piokrza 27 Aug 2011 19:55 1818 0
 • Odtwarzacz MP3 Sansa Clip Zip od SanDiskW ofercie amerykańskiego potentata w produkcji pamięci zewnętrznych, firmy SanDisk, pojawił się ostatnio nowy model odtwarzacza MP3 - Sansa Clip Zip w bogatym wyposażeniu i przystępnej cenie. Nowy odtwarzacz posiada kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,1-cala i zmieniony interfejs użytkownika, który ma poprawić nawigację pośród zbioru piosenek. Zip obsługuje takie formaty audio jak MP3, WMA, OGG, FLAC, AAC (kompatybilny z iTunes; wolny od systemu zabezpieczeń DRM) i Audiobook'i.

  Sansa Clip Zip jest dostępny w wersjach o pojemności pamięci wewnętrznej 4GB i 8GB. Ponad to posiada możliwość rozbudowania pamięci wewnętrznej poprzez slot dla kart pamięci microSD/SDHC. Wśród dodatkowych funkcji znajduje się stoper do pomiaru czasu i tuner FM. Istnieje też możliwość cyfrowego nagrywania głosu za pomocą wbudowanego dyktafonu. Odtwarzacz pozwala na maksymalnie 15 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.  SanDisk Sansa Clip Zip wyceniono na 50 dolarów amerykańskich za wersję 4GB i 70 dolarów za 8GB. Jest też dostępny w siedmiu wersjach kolorystycznych: czarny, szary, purpurowy, niebieski, czerwony, pomarańczowy i biały.

  Jak donosi źródło, modele są już dostępne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W Europie mają pojawić się w przyszłym miesiącu.

  Źródło: http://www.sandisk.com/about-sandisk/press-ro...-sandisk-introduces-sansa-clip-zip-mp3-player

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  piokrza
  Level 27  
  Offline 
  piokrza wrote 1482 posts with rating 169, helped 5 times. Been with us since 2007 year.