Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dekoder Cyfrowego Polsatu;pilot

pr0b4rtez 27 Aug 2011 20:06 5865 9
    pr0b4rtez
    Level 9  
    Witam. Mam problem. Jestem posiadaczem cyfrowego polsatu. Mam dekoder i pilot. Ostatnio zepsół mi sie pilot, więc nie mam jak zmieniać programów. I chciałbym sie Was spytać, czy jest jakiś inny sposób zmiany programów w dekoderze cyfrowego polsatu, oprócz pilota ? Jeżeli jest, to proszę o pomoc. Z góry dziękuję : )
    SIMSONS51C
    Level 23  
    Nie. Jak masz jakąś ,,satelitę'' jesteś wyposażony w dwa piloty. Jeden od normalnej telewizji, a drugi np.w twoim przypadku od cyfrowego polsatu. Nie ma innego sposobu zmiany kanałów. Kup lub reperuj pilot.
    pr0b4rtez
    Level 9  
    Problem w tym, że nie ma na nim żadnych przycisków do zmiany kanałów, bo przecież bym zauwazyl. Dekoder kupiłem ok 5 lat temu.
    SIMSONS51C
    Level 23  
    pr0b4rtez wrote:
    Problem w tym, że nie ma na nim żadnych przycisków do zmiany kanałów, bo przecież bym zauwazyl. Dekoder kupiłem ok 5 lat temu.

Na którym pilocie nie ma przycisków do zmiany kanałów? Na każdym jest. Albo po prostu klikasz 1,2,3,4...8,11,16itp
    Zygaqra
    Level 35  
    simson czy potrafisz czytać i jeszcze rozumieć?! Na dekoderze nie ma przycisków. Można próbować z pilotem uniwersalnym.
    SIMSONS51C
    Level 23  
    Najlepiej tak jak napisał gruby1 idź do sklepu z elektroniką np.Media Markt, Media Expert i tam kupisz pilota za 30zł.