Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ASTER - Odbiór TV Cyfrowej

27 Aug 2011 23:04 1696 2
  • Level 8  
    Witam posiadam samsunga 6 generacji , mam aster analogową ale ostatnio przeszukiwałem automatem w ustawieniach częstotliwość początkowa 666000 MHZ , częstotliwość końcowa 682000 MHZ , przepływność 6952 Ks/s , modulacja 256 QAM i znalazło mi 122 programy , niestety odbiera tylko kilka a mianowicie TVP 1 , TVP 2 , ASTER INFO , ANIMAL PLANET , DISCOVERY , RADIO CZWÓRKA oraz CANAL PLUS SPORT HD (sama fonia) , na innych kanałach działa przewodnik , ale czarny ekran i piszę zakodowany albo słaby sygnał , mieszkam w Krakowie . Może podzielicie się swoimi opiniami co łapiecie z cyfrowych z Aster ? lub skąd indziej , lub podacie na jakich ustawieniach w Aster znaleźliście coś . Pozdrawiam
  • Moderator
    Jeżeli do tej pory nie odbierałeś przekazów cyfrowych z Astera to będzie lepiej jak się skontaktujesz z BOK-iem. Zapewne do odbiornika trzeba dołączyć dekoder lub specjalną kartę autoryzacji dostępu. Nie wystarczy mieć tylko najnowszego cyfrowego odbiornika.
  • Level 8  
    No tak głównie chciałem zapytać ludzi z innych rejonów jak u nich jest z TV cyfrową czy wogólę , łapią jakieś kanały które są rozkodowane tak jak u mnie .