Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie dzialaja filmiki z adobe flash 10,3,183,5

28 Sie 2011 14:20 5330 15
  • Poziom 13  
    Witam!
    Posiadam wersje adobe flash player jak wyzej i zadne filmiki ktore sa np na onecie nie chca dzialac. Po wlaczeniu play nic sie nie dzieje..Mam tak na 3 kompach dwa z nich na XP i jeden windows 7. Moze wiecei co sie dzieje i jak temu zaradzic??
  • Poziom 13  
    Uzywam firefoxa 3.6.20. Troche dziwna sprawa bo jak wlaczylem IE to w nim dziala..Ale w 99% uzywam do przegladania strone firefox. Sprawdzalem - Silverlight i WMP11 jest zainstalowany.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Spróbuj starszą wersję flash-a. Użyj najnowszych sterowników do karty graficznej.
  • Poziom 13  
    Nie lubie najnowszego firefoxa - ten jest ok i mi odpowiada. Myslicie ze tutaj jest problem?
    berix24 napisał:
    Nie lubie najnowszego firefoxa - ten jest ok i mi odpowiada

Kolego włóż troszkę zaangażowania w rozwiązanie swojego problemu.
    Więć tak jak kolega wspomniał spróbuj z najnowszym firefoxem.

Dodano po 31 [sekundy]:

RADU23 napisał:
    Spróbuj starszą wersję flash-a. Użyj najnowszych sterowników do karty graficznej.

Czy wykonałeś to o co ci napisałem?.
  • Poziom 13  
    Zainstalowalem najnowsza wersje z aktualizacji firefox, teraz mam wersje 5.0.1 i dalej identyczna sytuacja - widze w okienku pierwszy kadr gdy jednak klikne play nic kompletnie sie z nim nie dzieje tak jakby byl caly czas zapauzowany..

Dodano po 1 [minuty]:

RADU23 napisał:
    berix24 napisał:
    Nie lubie najnowszego firefoxa - ten jest ok i mi odpowiada

Kolego włóż troszkę zaangażowania w rozwiązanie swojego problemu.
    Więć tak jak kolega wspomniał spróbuj z najnowszym firefoxem.

Dodano po 31 [sekundy]:

RADU23 napisał:

Czy wykonałeś to o co ci napisałem?.

Radu tego jeszcze nie robilem, bo jak pisalem na przegladarce IE normalnie dziala wiec pewnie nie w tym problem..
    berix24 napisał:
    Radu tego jeszcze nie robilem, bo jak pisalem na przegladarce IE normalnie dziala wiec pewnie nie w tym problem..

Jeśli nie w tym problem...to powodzenia.
  • Poziom 35  
    Po próbie uruchomienia filmu kliknij na nim PPM i zobacz czy masz zaznaczone „Odtwórz”i „Pokaż wszystko”, wejdź do ustawień Flasha i zobacz czy masz jakieś limity przechowywania danych (zakładka „magazyn lokalny”).

Nie odtwarzają się tylko filmy czy również inne animacje? Może masz jakiś dodatek „turbo” przyspieszający ładowanie stron kosztem ilości i jakości treści (podobne do „Opera Turbo”)?
    Filmy nie odtwarzają się na wszystkich stronach czy tylko na niektórych?
    Jeśli na kompa ściągniesz na kompa plik FLV i spróbujesz otworzyć go Firefoxem to co się wtedy dzieje?
  • Poziom 13  
    11111olo napisał:
    Nie masz w FF jakiegoś programu do blokowania reklam?

Mam adblock plus

Dodano po 12 [minuty]:

iagre napisał:
    Po próbie uruchomienia filmu kliknij na nim PPM i zobacz czy masz zaznaczone „Odtwórz”i „Pokaż wszystko”, wejdź do ustawień Flasha i zobacz czy masz jakieś limity przechowywania danych (zakładka „magazyn lokalny”).

Gdy klikam PPM na filmiku w menu kontekstowym pojawiaja mi sie tylko opcje: ustawienia, Ustawienia globalne i Adobe Flash Player informacje. Gdy w nie wchodze nie mam tam takich opcji jak piszesz..

iagre napisał:
    Nie odtwarzają się tylko filmy czy również inne animacje? Może masz jakiś dodatek „turbo” przyspieszający ładowanie stron kosztem ilości i jakości treści (podobne do „Opera Turbo”)?

Nie mam na kompie zadnych dodatkow turbo zainstalowanych.

iagre napisał:
    Filmy nie odtwarzają się na wszystkich stronach czy tylko na niektórych?
    Jeśli na kompa ściągniesz na kompa plik FLV i spróbujesz otworzyć go Firefoxem to co się wtedy dzieje?

Na Youtube czy wrzuta spokojnie kazdy film ogladam. Nie dzialaja mi filmiki z onetu np ten http://wiadomosci.onet.pl/raporty/upadek-kadd...jskich-jencach-wideo,1,4832535,wiadomosc.html
    Nie wiem skad sciagnac filmik flv zeby moc go otworzyc z dysku za pomoca FF
  • Poziom 13  
    11111olo napisał:
    ADBLOCK ładnie blokuje FLASH więc na wybranych stronach go wyłącz lub na stałe.

Dzieki rada pomogla:)