Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

czy to bateria czy laptop

kasal85 28 Aug 2011 14:26 1863 9
    kasal85
    Level 9  
    witam, mój laptop doprowadza mnie do roztroju..... co się dokładnie dzieje. przez cały czas pracy muszę mieć go podpiętego do zasilania sieciowego. po wyjęciu zasilacza tak, by mógł pracować na baterii po jakiejś 1-3 min. laptop się wyłącza i przy próbie ponownego rozruchu również. myślałem, że jest to wina baterii, ściągnąłem program do diagnozy i nawet jak bateria ma pozioma naładowania 98% to mi wyłącza - co może być tego powodem bateria jednak czy coś innego. Nadmienię jeszcze, że jak pracuję na samej baterii to pokazuje mi tylko % naładowania, natomiast brak jest informacji o czasie do rozładowania. proszę o pomoc.... laptop to fujitsu siemenc pi 2515 - formatowanie systemu nie pomaga
    lord232!
    Level 27  
    Wszystko wskazuje na baterie.
    donek901
    Level 13  
    W moim 3-letnim laptopie też tak mam, cały czas pod zasilaczem.
    kasal85
    Level 9  
    no właśnie nie wiem, bo jak podłączę go po padnięciu z powrotem na kabel to pokazuje ladowanie od momentu jak padł czli np od 97% - za każdym razem inaczej raz padnie jak ma 99 raz jak 98,96 różnie. a dawać za jakiś zamiennik 200 zł i nie być pewnym czy to zadziała......
    User removed account
    User removed account  
    kasal85
    Level 9  
    ok, dzięki czyli trezba kupić nową baterię
    User removed account
    User removed account  
    kasal85
    Level 9  
    a przy wyborze wsadu podaje się parametry baterii tak?? na allegro czy w jakimś sklepie?? ile taka bateria może mieć ogniw?
    lord232!
    Level 27  
    Sześć ogniw, podaje się parametry baterii.
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    kasal85: jaką literą zaczynamy zdania? Proszę niezwłocznie poprawić we wszystkich postach.