Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LiveBox 2.0 ZTE - Brak Internetu

28 Sie 2011 17:35 3763 4
  • Użytkownik usunął konto  
  • Moderator - Sieci, Internet
    Jaką adresację dostajesz po połączeniu z routerem. Pokaż co masz w ipconfig /all
  • Poziom 33  
    kalliber napisał:
    Witam wszystkich . Potrzebuję rady co do tego chińskiego badziewia . Otóż dziś w czasie użytkowania zauważyłem rozłączenie internetu , po czym wyłączyłem i włączyłem ponownie Boxa i internet powrócił . Po godzinie problem pojawił się ponownie . Lecz teraz anie wyłączenie , ani reset do ust. fabrycznych nie daje żadnych rezultatów . Po wpisaniu loginu i hasła trwa proces uwierzytelniania po czym wyskakuje "Połączony" lecz gdy odpalam przeglądarkę nie łączy z żadną stroną . Ani komputer stacjonarny przez kabel Ethernet ani laptop poprzez Wi-fi nie wyświetla stron , żadna aplikacja nie działa . Teraz podpiąłem stary modem ZTE ZXDSL 831 All i internet działa normalnie . Więc wyklucza to uszkodzenie kabli czy czegokolwiek w komputerach . Co mogło się stać z liveboxem , burzy nie było , po prostu w czasie pracy coś się z nim stało . Podpięty kabel eth przez port czerwony (1) .

dostajesz sie na strone 192.168.1.1??? admin-admin?? jesli tak zobacz czy prawidłowy login i hasło masz -jesli nie logujesz się |2.0 do wymiany zglos 801 505 505