Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki wmacniacz w kwocie do 500zł, bedzie grał z kolumnami zg30c/115.

28 Aug 2011 22:02 1424 9
  • Level 9  
    Zależy mi tylko na jakości dźwięku, pokój 15m2.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Moderator of Acoustics
    Do tych kolumn, wystarczy coś z Polskiej produkcji:
    Diora Ws 442 Radmor 5412 Fonica PW 7020 Fonica PW 9013.
    Jeśli masz zamiar, w przyszłości wymienić kolumny, może dobrym rozwiązaniem, byłby zakup czegoś mocniejszego ? Na przykład Yamaha a-520 Pioneer a-447. Są dużo mocniejsze od kolumn, więc musisz pamiętać i umiejętnym kręceniu gałką.
  • Level 9  
    A czy jakikolwiek denon nie zagra lepiej od tych polskich sprzętów? np jakiś z tych DENON PMA 280, 360, 520, 860, Zapomniałem dodać że interesował by mnie też amplituner, np taki DENON DRA-385RD RDS. Pomóżcie coś wybrać, słucham muzyki pop, rock, techno.
  • Level 38  
    YAMAHA RX-496 lub DENON DRA-455.
  • Moderator of Acoustics
    Naturalnie, że zagra inaczej. Czy lepiej ? To sam musisz ocenić, lecz pamiętaj, że kolumny mogą przyjąć 30 W, wzmacniacze, o których mówimy mają moc >80W.
    Ze wzmacniaczy Denona Polecam model PMA-6802R, oraz Yamahę i Pioneera, o których pisałem wcześniej.
  • Level 43  
    @Up Dalsze propozycje nie mają sensu bo autor nie odpowiada w temacie, więc nie wiadomo czy nadal szuka czy już coś wybrał.
  • Level 9  
    Zakupiłem Denona PMA 860 jutro powinien przyjść.
  • Level 9  
    Miałbym jeszcze kilka pytań odnośnie obsługi mojego sprzętu.
    1. Jeżeli źródłem dźwięku jest laptop to jaki będzie najlepszy poziom głośności w laptopie ?
    2. Po czym mogę poznać że kolumny mają już dość mocy, że zaraz sie spalą ?
  • Moderator of Acoustics
    kamil671 wrote:

1. Jeżeli źródłem dźwięku jest laptop to jaki będzie najlepszy poziom głośności w laptopie ?
    3/4
    kamil671 wrote:
    2. Po czym mogę poznać że kolumny mają już dość mocy, że zaraz sie spalą ?
    Po zniekształceniach.