Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hertz ev 165 plus wzmacniacz blaupunkt

bongkox 29 Sie 2011 14:33 1017 3
  • #1 29 Sie 2011 14:33
    bongkox
    Poziom 10  

Witam borykam się z takim problemem, a więc mam zestaw 2 wooferów Hertz ev165 wsadzone są w tylną półkę ( wiem że nie wkłada się głośników w półke ale niestety w e36 nie ma nigdzie miejsca) na początku grały pod samym radiem alpine i było dosyć ok. Kupiłem wzmacniacz Blaupunkt GTA 2 special edition 2011 i odziwo grajaąlepiej pod radiem niż ze zmacniaczem i tu moje pytanie DLACZEGO??

0 3
  • #2 29 Sie 2011 15:31
    tomeekkk92
    Poziom 14  

Ten wzmak Blaupunkt nadaje się do małego subwoofera bądź do taniego zestawu odseparowanego a nie do ev 165... a po drugie są to dosyć usterkowe wzmaki więc może coś twojemu dolega. Ewentualnie kwestia ustawień.

0
  • #3 29 Sie 2011 20:53
    nightrunner
    Poziom 21  

Hmm a mi się wydaje że niesamowitość parametrów tego wzmacniacza zawstydziła głośniki :P
    OK a teraz na poważnie ;)
    Kolego bongkox, to że coś wzmacnia sygnał nie oznacza wcale że robi to dobrze. Sam też przekonałem się o tym na własnej skórze.
    Zasilałem suba wzmacniaczem Ground Zero GZTA 2250 i było ok, ale jak podpiąłem go pod zestaw przedni to normalnie tragedia.
    Samo radio grało dużo lepiej (przyjemniej),a przecież to wzmak za 600zł. Oczywiście power był, ale co z tego ;/ Na niskich częstotliwościach dawał radę, ale w całym pasmie byłą tragedia, jakby zamknął cały dźwięk w pudełku, zero przestrzeni !!!
    Tak więc nie wymagaj od tego Blaupunkta zbyt wiele ;)

0
  • #4 29 Sie 2011 21:24
    powalla
    Moderator CarAudio

Ja obstawiam przeciw fazę .

0