Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamazany klucz windows xp na obudowie-jak odzyskać?

29 Sie 2011 19:48 5138 9
  • Poziom 17  
    Witam

Skasowałem dane w moim netbooku ale zapomniałem że klucz na obudowie jest zamazany :( nie wiem jak odzyskać teraz ten klucz. Dodam że partycje są nadpisane. Co robić?
  • Poziom 43  
    Kupić nową licencję.

Update: Nim kolejny raz zechcesz cokolwiek raportować, to - nie mam wygórowanych wymagań - choć raz pomyśl.
    Moja odpowiedź pozostaje nie tylko w związku z tematem, ale jest również jedyną poprawną.
  • Poziom 17  
    pozostaje odzyskanie z parycji recovery ale partycja recovery się posypała i nie mogę jej z biosu uruchomić
  • Poziom 43  
    Wróżka, artaa, nie załatwi możliwości weryfikacji klucza z tym na COA.
    Inna sprawa, że jeśli w użyciu jest nośnik recovery lub brandowany oryginał, to klucz - do samej instalacji - wcale nie musi być niezbędny.
  • Poziom 17  
    partycja recovery uruchamiała się kiedyś w starcie przyciskiem F4 a teraz nie... nawet jak ustawie ją jako aktywną to wyskakuje błąd „Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ wystąpił problem z konfiguracją sprzętu dysku komputera”
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wrzuć widok z Zarządzania dyskami.
    Próbowałeś podejrzeć co się dzieje na tej partycji Recovery, czy coś tam w ogóle jest?
  • Poziom 17  
    tam są pliki jakieś. Może z tych plików pójdzie coś wyciągnąć?
  • Poziom 17  
    Po czasie:
    Od dłuższego czasu mam problem z przywróceniem obrazu ale na partycji recovery znalazłem pliki z tego windowsa który jest przywracany. Znalazłem też plik rejestru regedit.exe I mam pytanie jak z niego wyciągnąć klucz windowsa?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    piotr3161 napisał:
    Znalazłem też plik rejestru regedit.exe

To jest edytor rejestru a nie rejestr.