Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP mini 210 - cały czas szumi z głośników

29 Sie 2011 22:34 1506 2
  • Poziom 11  
    Dziś mi przyszedł HP mini 210 z dziwnym objawem. Po włączeniu i wejściu do windowsa słychac cały czas szum z głośników (dziwięk podobny do nienastrojonego radia..) We właściwościach dzwięku widac jakby cos było odtwarzane (wskaźnik poziomu dzwięku się rusza ) gdy się włączy np filmik na youtube to dzwięk z niego gra jednak równocześnie z szumem, test audio (właściwości dzwięku) wygłusza całkowicie szum i słychac tylko dzwięk testowy, przez 1-2 sek po tym teście jest ok (cisza, bez szumu) i po chwili znów szumi..
    Nigdy z takim czymś się nie spotkałem...
    Może ktoś nakieruje mnie na ewentualną przyczynę tej "usterki"?
    Najpierw stawiałem na uszkodzenie gniazda słuchawkowego, ale przecież jak się nie mylę jest to tylko wyjście więc nawet jakby od nieumiejętnego podłączania słuchawek czy wyszarpnięcia kabla/wtyczki ktoś to uszkodził to raczej nie powinno byc takiego objawu..

Dodano po 45 [sekundy]:

Dodam że jest w nim zainstalowany Win7 starter SP1
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Witam.
    Niech kolega sprawdzi:
    PPM na głośniku na pasku zadań - urządzenia do nagrywania - i chwilowo wyłączyć mikrofon.

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Po wyłączeniu Internal Mic nic się nie zmieniło, natomiast po odłączeniu Headset Mic przestało szumic i JEST OK, dz za pomoc ;) pytanie tylko czemu jest w Volume Mixer taka pozycja jak mikrofon słuchawkowy skoro jest tylko wyjście minijack w tym netbooku, nie ma wejścia...