Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N73 Wymiana płyty głownej Nie włacza się

ares995 29 Sie 2011 22:34 1295 4
  • #1 29 Sie 2011 22:34
    ares995
    Poziom 8  

Witam odebrałem telefon bo był w servisie na wymiane płyty głownej i płytki klawiatury po odebraniu wszystko było dobrze do czasu kiedy:
    wysłałem sobie na telefon kila rzeczy z komputera przez bluetooth .
    Kiedy sprawdzałem te aplikacje telefon zawiesił sie na 2 minuty (chyba) wyciągnąłem baterie i po wsadzeniu jej spowrotem telefon się nie włącza ani z guzika ani pod ładowarką .Proszę o pomoc co to może być za przyczyna

0 4
  • #2 29 Sie 2011 23:03
    KRY5PIN
    Poziom 32  

Hmmm ciężko powiedzieć, mogła znowu walnąć płyta albo soft, chociaż nie wydaje mi się bo przy sofcie dawałby jakieś oznaki życia.

0
  • #3 29 Sie 2011 23:54
    ebry
    Poziom 30  

Typowa usterka softowa. Odeślij do serwisu lub spróbuj po dead usb wgrać nowy sw.

0
  • #4 30 Sie 2011 01:30
    Pocieszny
    Poziom 38  

Najlepiej oddaj to z powrotem do serwisu, mogli włożyć regenerowaną płytę, która padła potem.

0
  • #5 30 Sie 2011 11:07
    ares995
    Poziom 8  

On ogólnie u znjomego w serwisie był i wymienił on mi na inna płyte głowną.Kiedy go oddawałem to miało być kilka rzeczy a okazało sie ze po wymianie płytki klawiatury poprzednia płyta głowna też chyba umarła jeżeli macie moze jakieś pomysły to proszę napiszcie .(a moze być to przyczną bateri bo czytałem na innych forach to pisali wymien baterie i niektórym pomogło )Dziwne

0