Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sharp Aquos-LC32LE210E- jak usunąć poczatkowy napis na ekranie =>SHARP

kassandra123 30 Aug 2011 15:33 13534 11
    kassandra123
    Level 9  
    Witam. Przy każdorazowym załączeniu telewizora pojawia się biały "ekran startowy" z czerwonym napisem SHARP i dopiero po tym włącza się kanał. Czy da się tego ekranu powitalnego jakoś pozbyć bo w nocy to mnie oślepia jego błysk:/Dzięki z góry za jakąkolwiek radę.:idea:
    DziadzioMiecio
    Level 27  
    Nasuwa się jedna myśl zmień telewizor. Już nie pamiętam bo bawiłem się takim parę miesięcy temu .W meni można wyłączyć logo firmy. Poszperaj dobrze w dokumentacji po to ja dostałeś.
    kassandra123
    Level 9  
    No dzięki, ale "poszperać " nigdzie nie mogę bo właśnie nie dali mi nic prócz karty gwarancyjnej :( i nie mam instrukcji chyba muszę ściągnąć z neta :( ten napis mnie wykańcza.
    kassandra123
    Level 9  
    Dalej nie wiem jak to usunąć. :(nikt nie wie ?

Nie pisz posta pod postem!
    [_P_]
    DiZMar
    Level 43  
    Instrukcję masz tutaj Dostępna jest w wielu innych językach ale w j. polskim nie znalazłem.
    Po polsku jest tutaj ale niekoniecznie dokładnie od tego modelu.
    kassandra123
    Level 9  
    O dzięki CI:))
    dorka1618
    Level 2  
    prosze pomóżcie mi , mam tv sharp lc-32fh510e i po włączeniu go po 2 minutach jak jest program na dole włącza się pasek wąski w postaci reklamy, reklama pokazuje funkce tego telewizora czyli 2 razy hdmi i reszte bajerów, niechce go o chce go z likwidować bo to jest porażka w tym tv, obraz jest automatycznie zmniejszony , można go wyłaczyć ten pasek ale po 2 min znów się włącza i tak w koło macieja, chciałabym go usunąc na stale a niewiem jak to zrobić, pomocy, dorota z kujaw
    DiZMar
    Level 43  
    dorka1618 wrote:
    ...mam tv sharp lc-32fh510e i po włączeniu go po 2 minutach jak jest program na dole włącza się pasek wąski w postaci reklamy,...

Polska instrukcja do tego TV tutaj
    dorka1618
    Level 2  
    ale ja mam instrukcje i tam nic nie pisze o tym pasku, a wy mieliście takie coś w tv?
    kassandra123
    Level 9  
    No niestety mi nic już nie pomoże - nie da się zlikwidować tego początkowego loga przy włączaniu telewizora... tak powiedział mi chop z obsługi technicznej sharp! Będę zatem musiała oślepnąć od blasku załączania tej białej planszy w ciemnościach!:|
    mateusz13236
    Level 10  
    Podłączam się do tematu. W instrukcji obsługi nie ma żadnej informacji na ten temat. A sposób musi być aby się tego pozbyć. Przecież to zasłania dolna część ekranu.
    kaworu
    Level 16  
    Przywróć ustawienia fabryczne Menu>opcje>przywróć... Potem podczas początkowej konfiguracji wybierz opcję >>Dom<< gdy trzeba będzie wybrać. Pozdrawiam