Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

agregat prądotwórczy ecmt7000 gx160

30 Sie 2011 20:19 1785 4
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie.Mam problem z gaszeniem agregatu kluczykiem kiedy przełączam na off to nie reaguje muszę ściągnąć kleme żeby zgasł.Podejrzewam że wina tkwi w kablach zielny wisi bo nie wiem jak go podłączyć natomiast żółty przewód jest od czujnika oleju sam go kupiłem bo oryginalnie była zaślepka ze śruby i też nie wiem jak go podłączyć może ma ktoś taki sam agregat,,Honda'' i pomógłby mi podłączyć to tak jak powinno być.

Proszę o zachowywanie zasad poprawnej polszczyzny i właściwej pisowni jednostek, symboli i nazw technicznych. Popraw tytuł. [retrofood]
  • Poziom 9  
    Troche mało widać na tym zdjęciu :\
    Znajdź na stacyce dwa piny które w pozycji off są zwarte do jednego pina podłączasz mase a do drugiego kabelek od cewki zapłonowej (kabelek wpinany poniżej kabla wysokiego napięcia).
    Żeby czujnik pęłnił swoją rolę musisz dołożyć zwieracz, mała kostka która powinna być przykręcona do silnika.
    Z zdjęcia, oraz z faktu ze kiedy odłączasz kleme agregat gaśnie podejżewam ze zle podłączyłeś stacyjkę. Po zdjęciu klemy agregat powinien pracować dalej!!
    Zrób pare fotek w szczególności podłączenia stacyjki i coś wykombinujemy pozdrooo