Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vusys HP17W - obraz drży i zanika

dyspozytor 30 Sie 2011 20:25 708 2
  • #1 30 Sie 2011 20:25
    dyspozytor
    Poziom 13  

Witam.
    Znalazłem jedynego właściciela monitora Vusys. Co prawda posty są już pewnie mało aktualne, ale spróbuję. Jestem posiadaczem Vusys HP17W. Mój problem wygląda następująco:
    Monitor po włączeniu jest ok przez parę sekund, następnie zaczyna drgać przez parę sekund i "wariować". Nieraz przesuwa obraz się pionowo, nieraz dzieli na dwie części. Po kilkunastu sekundach treść obrazu zanika i obraz staje się szary. Ekran nie reaguje na przyciski sterujące monitorem. (Po rozkręceniu monitora zauważyłem, że świetlówka świeci cały czas). Natomiast nie zauważyłem żadnych nadpaleń, spuchnięć, ani żadnych podejrzanych sytuacji (oczywiście na tyle ile mogłem dojrzeć). Po wyłączeniu i włączeniu ponownym, sytuacja powtarza się.

Moderowany przez ogryz:

Post wydzieliłem. Proszę nie podpinać się pod inne tematy z innym problemem lub innym modelem monitora.

0 2
  • #2 30 Sie 2011 21:15
    DziadzioMiecio
    Poziom 27  

No popatrzeć wystarczy i samo się naprawi ? A miernik w łapki i coś pomierzyć jak wygląda filtracja zasilania, rezonatory . Czy procek nie paruje. Jaki typ chassis

0
  • #3 31 Sie 2011 21:07
    dyspozytor
    Poziom 13  

O kurcze. Za dużo, jak na piszącego ten post w dziale: "Monitory Początkujący". Miernik,co prawda - posiadam, ale reszta, to już mnie przerasta. Zaniosłem dziś monitor do punktu, gdzie stwierdzono, że trzeba wymienić płytkę, która jest niestety trudno dostępna i niestety naprawa byłaby nieopłacalna.
    W tej sytuacji zdecydowałem się na zakup nowego monitora.
    W każdym razie dziękuję za szybką reakcję.
    Pozdrawiam.

0