Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podłączyć dwa urządzenia USB do sony ex500

Z for ZULU 31 Sie 2011 11:07 1683 1
  • #1 31 Sie 2011 11:07
    Z for ZULU
    Poziom 2  

Witam. Dołączając do tematu dla telewizora SONY BRAVIA KDL....-EX500 można pobrać kilka z hiszpańskiej strony http://www.braviawidgets.com/descargas/widgets . Problem jest inny - jak podłączyć dwa urządzenia do jednego portu USB znajdującego się w tym telewizorze. Widgety instalujemy na pedrivie USB, ale aby one zadziałały potrzebujemy połączenia z internetem które zestawiamy za pomocą przystawki wi-fi podłączanej również przez USB. Zwykły mały hub komputerowy u mnie nie zadziałał. Jeśli ma ktoś pomysł i sposoby na rozwiązanie tego problemu będę zobowiązany. Równie cenna była by podpowiedź dotycząca polskich widgetów ( temat na elektrodzie Sony Bravia KDL-40EX500 - Widgety). Szczególnie te najprzydatniejsze tj. pogoda, news, itp...

• #2 20 Paź 2012 21:18
    Z for ZULU
    Poziom 2  

Z lekkim opóźnieniem - u mnie mały prosty hub działa jednocześnie z "przystawką wi-fi" i pendrive 4 GB Kingston ( soft TV PKG4.110... i nowsze ). Problem w moim przypadku rozwiązałem kolejnością urządzeń w gniazdach. Widocznie któreś z USB "ma pierwszeństwo" i tam właśnie podpiąłem wi-fi.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME