Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugot 307- brak kabla łączącego pilot z radiem

Magnolitka 31 Sie 2011 19:06 952 5
  • #1 31 Sie 2011 19:06
    Magnolitka
    Poziom 2  

Witam,
    Proszę o pomoc, posiadam peugota 307, HDI, 2002r. chciałabym zmienić radio sony na firmowe radio do 307 ale jak dzisiaj sprawdziłam nie posiadam kabli ani wtyczki do pilota, który znajduje się przy kierownicy:( Jak mam dołączyć taki kabel co muszę wymienić?
    Samochód został zakupiony niedawno więc nie mam pojęcia gdzie znajduje się ten kabel ale w miejscu gdzie jest radio tego kabla nie ma ?

0 5
  • #2 31 Sie 2011 19:52
    szapet
    Poziom 21  

Witam trzeba kupić radio do tego modelu,przypisać nr vin bo inaczej radio co kilka sekund będzie pikać podłączyć i ma grać i sterowanie jest po szynie multiplex.

0
  • #3 31 Sie 2011 20:00
    Magnolitka
    Poziom 2  

Bardzo dziękuję za odpowiedź, tylko, że ja to wiem ale nie mam pojęcia gdzie jest ta szyna bo w miejscu gdzie są wtyczki do głośników nie ma tej szyny. Proszę o pomoc gdzie mogę ją znaleźć ?

0
  • #5 31 Sie 2011 20:20
    Magnolitka
    Poziom 2  

Dziękuję bardzo. Tylko, ze ja myślę, że chyba będę musiała wymienić manetki przy kierownicy aby mieć tą szynę do pilota...:(

0
  • #6 31 Sie 2011 20:27
    szapet
    Poziom 21  

A ja bym proponował podjechać do salonu Peugota, albo do dobrego elektromechanika i on powie co trzeba zrobić i jakie radyjko zakupić aby to wszystko działało pozdrawiam.

0
  Szukaj w 5mln produktów