logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

MP4 PF Concept - Zepsuty digitizer

x666lucypher666x 31 Sie 2011 21:06 1148 2
REKLAMA
  • #1 9882850
    x666lucypher666x
    Poziom 10  
    Cześć!
    Mam pytanie do Was, Ludzie. Znacie się i może będziecie wiedzieć co zrobić. Dziewczyna dostała niedawno MP4 od taty firmy PF Concept. Oczywiście musiało się coś stać: niechcący upuściła sprzęcik na ziemię i ekranik pękł. Wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że ekranik jest dotykowy i stracił swoje działanie dotykowe, tzn nie reaguje na nic. Problem byłby rozwiązany gdyby nie fakt, że MP4 ma ekranik przylutowany "na sztywno", nie można go odłączyć a żeby tego było mało nigdzie nie mogę go dorwać. Po wpisaniu na google BLD2774W (tak jest napisane na odwrocie wyświetlacza), wyskakuje mi wszystko tylko nie to co ma. Ruska strona, na której też nic nie ma. I teraz wątpię, żeby jakichś cudów oczekiwać ale co mam zrobić? Jeśli nie naprawię tej MP4 to jej tata będzie zły i to dosyć mocno... Pomoże ktoś?

    @Edit: Właśnie odkleiłem 'dotyk' od tego ekraniku. Więc fajnie by było jakby sam dotyk jakoś zreperować. Takie przezroczyste coś. Szybka taka. Jest pęknięta i tylko wystarczy raz-dwa to wymienić na inne dziadostwo. Ale niestety nie wiem co i jak... Jak już mówiłem nie wiem skąd części.


    Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.15 [dzimi]
  • REKLAMA
  • #2 9883728
    dzimi
    Moderator
    Został uszkodzony panel dotykowy. Jedynie co można to wymienić ten panel, jeśli jest oczywiście możliwy do zdobycia. Mozże znajdziesz coś na portalu aukcyjnym. Ważny jest roziar , oraz oczywiście taśma połączeniowa.
  • #3 9883739
    x666lucypher666x
    Poziom 10  
    Właśnie ten panel dotykowy. Ale on jest 'przyspawany' od spodu do tej taśmy od wyświetlacza ale wymiana nie powinna przysporzyć problemów. Najgorzej właśnie z dostaniem czegoś takiego. Może da radę, żeby np jakiś producent zrobił jeden egzemplarz na zamówienie albo coś? Cena nie gra roli.

    @dzimi: Nie mogę poprawić tytułu, bo nawet nie wiadomo co to jest za marka i czy to PF Concept to w ogóle jest jakaś marka. A o modelu to nie wspomnę.

    Moderowany przez Dzimi:

    Więc proszę wpisać takową nazwę, oraz opisać skrótowo usterkę.

REKLAMA