Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes MB 100 uk豉d ch這dzenia

Dandej-92 31 Aug 2011 22:29 3307 8
    Dandej-92
    Level 9  
    Witam mam problem z mercedesem mb 100.Mianowicie chodzi mi o uk豉d ch這dzenia .Mia貫m Uszkodzona ch這dnice kt鏎a podcieka豉 uszczelni貫m ja kawa i tak jezdzi貫m 2 tygodnie i zda這 to egzamin bo si nie grza.w ko鎍u jednak problem powr鏂i zacz掖 si znowu przegrzewa wymieni貫m ch這dnice ale okaza這 si 瞠 termostat nie puszcza wi璚 go wywali貫m narazie. by這 ok ale po kilkunastu kilometrach zacz掖 豉pa znowu temperatur prawie na ful.Sprawdzi貫m stan wody i nie by這 prawie nic w ch這dnicy sama para.boje si 瞠 g這wica posz豉 ??. Jakie podpowiedzi? Nier闚no chodzi na wolnych obrotach tak jakby jeden baniak nie 豉pa.
    zeimp
    Moderator on vacation ...
    Tak to jest, jak pr鏏uje si z g**na bat ukr璚i! Teraz wykona nale篡 test szczelno軼i uk豉du ch這dz帷ego i si oka瞠 co jest nie tak. A kawa s逝篡 do PICIA a nie naprawy samochod闚.
    Nie lubisz kawy, to zapro mnie, ja ch皻nie wypij :D:D:D
    ociz
    Moderator of Cars
    Wlewanie jakichkolwiek uszczelniaczy-zapychaczy to du篡 krok w stron z這mowania samochodu.
    Dandej-92
    Level 9  
    Woda w oleju co to oznacza. G這wica posz豉 czy tylko uszczelka pod g這wic. Widz 瞠 ma pech do tego samochodu najpierw dziurawa ch這dnica a teraz okazuje si 瞠 by wlany doktorek a po wymianie oleju wyp逝ka這 go i pu軼i這 na g這wicy.A mo瞠 si myl. Jeszcze nier闚no zacz掖 chodzi na wolnych obrotach i na niebiesko dymi z wydechu. Tak jakby wtryski 幢e pracowa造.
    pioart
    Level 38  
    Dandej-92 wrote:
    Woda w oleju co to oznacza. G這wica posz豉 czy tylko uszczelka pod g這wic. Widz 瞠 ma pech do tego samochodu najpierw dziurawa ch這dnica a teraz okazuje si 瞠 by wlany doktorek a po wymianie oleju wyp逝ka這 go i pu軼i這 na g這wicy.A mo瞠 si myl. Jeszcze nier闚no zacz掖 chodzi na wolnych obrotach i na niebiesko dymi z wydechu. Tak jakby wtryski 幢e pracowa造.

A co Ty m闚isz o pechu . Natrafi貫 na auto po takim samym kucharzu jak TY . Zamiast „doktorka” wsypa m帷zk ziemniaczan lub kisiel i zag窷ci olej , ty zaparzy貫 sobie w uk豉dzie kawk i my郵isz 瞠 silnik to wytrzyma ? Pozatyka貫 uk豉d , poblokowa貫 przep造wy , przegrza貫 silnik , uwali貫 uszczelk , zafundowa貫 smarowanko w uk豉dzie ch這dzenia 瞠by w篹e si lepiej „zlasowa造” i pytasz cyt: „G這wica posz豉 czy tylko uszczelka pod g這wic.” ? To wszystko nie by這 pr鏏 naprawy , ale „eutanazj” dla tego silnika . I nie pytaj czy g這wica czy uszczelka , bo ten pacjent pewnie ju zmar , a je郵i jeszcze troch oddycha to s to odruchy po鄉iertne.
    Pozdrawiam
  • Helpful post
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    G這wica do zdj璚ia i do zrobienia, sprawdzi j tak瞠 na szczelno嗆. Silnik gruntownie wyp逝ka, uk豉d smarowania i uk豉d olejowy. Po z這瞠niu zala olejem mineralnym. W這篡 sprawny termostat.
    Silnik za豉twi貫 sobie sam, uderzy貫 w jego czu造 punkt (przegrzanie).
    Dandej-92
    Level 9  
    Tak g這wice zdj掖em.Jest w瞠r na g這wicy i na bloku delikatna ryska no i uszczelka tez posz豉. wszystko wiem teraz g這wica do zrobienia tylko prosz mi podpowiedzie jak te rozpylacze wtrysk闚 wykr璚i z g這wicy 瞠by ja splanowa?. Bo one wystaj jaki cent.
    zeimp
    Moderator on vacation ...
    Dandej-92 wrote:
    jak te rozpylacze wtrysk闚 wykr璚i z g這wicy 瞠by ja splanowa?.

To nie takie proste! Zawie g這wic do planowania razem z wtryskami i oni Ci to ju wyci庵n (ewentualnie pobior jak捷 op豉t, ale tak b璠zie najlepiej dla Ciebie).
    Dandej-92
    Level 9  
    wszystko ju mam g這wica splanowana nowe uszczelki jutro skr璚am. Jednak nie by這 to takie proste z znalezieniem warsztatu kt鏎e mi te forkomory wykr璚i.