Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes MB 100 uk豉d ch這dzenia

Dandej-92 31 Aug 2011 22:29 3172 8
    Dandej-92
    Level 9  
    Witam mam problem z mercedesem mb 100.Mianowicie chodzi mi o uk豉d ch這dzenia .Mia貫m Uszkodzona ch這dnice kt鏎a podcieka豉 uszczelni貫m ja kawa i tak jezdzi貫m 2 tygodnie i zda這 to egzamin bo si nie grza.w ko鎍u jednak problem powr鏂i zacz掖 si znowu przegrzewa wymieni貫m ch這dnice ale okaza這 si 瞠 termostat nie puszcza wi璚 go wywali貫m narazie. by這 ok ale po kilkunastu kilometrach zacz掖 豉pa znowu temperatur prawie na ful.Sprawdzi貫m stan wody i nie by這 prawie nic w ch這dnicy sama para.boje si 瞠 g這wica posz豉 ??. Jakie podpowiedzi? Nier闚no chodzi na wolnych obrotach tak jakby jeden baniak nie 豉pa.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwi您ania w przemy郵e. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj si za darmo
    zeimp
    Moderator on vacation ...
    Tak to jest, jak pr鏏uje si z g**na bat ukr璚i! Teraz wykona nale篡 test szczelno軼i uk豉du ch這dz帷ego i si oka瞠 co jest nie tak. A kawa s逝篡 do PICIA a nie naprawy samochod闚.
    Nie lubisz kawy, to zapro mnie, ja ch皻nie wypij :D:D:D
    ociz
    Moderator of Cars
    Wlewanie jakichkolwiek uszczelniaczy-zapychaczy to du篡 krok w stron z這mowania samochodu.
    Dandej-92
    Level 9  
    Woda w oleju co to oznacza. G這wica posz豉 czy tylko uszczelka pod g這wic. Widz 瞠 ma pech do tego samochodu najpierw dziurawa ch這dnica a teraz okazuje si 瞠 by wlany doktorek a po wymianie oleju wyp逝ka這 go i pu軼i這 na g這wicy.A mo瞠 si myl. Jeszcze nier闚no zacz掖 chodzi na wolnych obrotach i na niebiesko dymi z wydechu. Tak jakby wtryski 幢e pracowa造.
    pioart
    Level 38  
    Dandej-92 wrote:
    Woda w oleju co to oznacza. G這wica posz豉 czy tylko uszczelka pod g這wic. Widz 瞠 ma pech do tego samochodu najpierw dziurawa ch這dnica a teraz okazuje si 瞠 by wlany doktorek a po wymianie oleju wyp逝ka這 go i pu軼i這 na g這wicy.A mo瞠 si myl. Jeszcze nier闚no zacz掖 chodzi na wolnych obrotach i na niebiesko dymi z wydechu. Tak jakby wtryski 幢e pracowa造.

A co Ty m闚isz o pechu . Natrafi貫 na auto po takim samym kucharzu jak TY . Zamiast „doktorka” wsypa m帷zk ziemniaczan lub kisiel i zag窷ci olej , ty zaparzy貫 sobie w uk豉dzie kawk i my郵isz 瞠 silnik to wytrzyma ? Pozatyka貫 uk豉d , poblokowa貫 przep造wy , przegrza貫 silnik , uwali貫 uszczelk , zafundowa貫 smarowanko w uk豉dzie ch這dzenia 瞠by w篹e si lepiej „zlasowa造” i pytasz cyt: „G這wica posz豉 czy tylko uszczelka pod g這wic.” ? To wszystko nie by這 pr鏏 naprawy , ale „eutanazj” dla tego silnika . I nie pytaj czy g這wica czy uszczelka , bo ten pacjent pewnie ju zmar , a je郵i jeszcze troch oddycha to s to odruchy po鄉iertne.
    Pozdrawiam
  • Helpful post
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    G這wica do zdj璚ia i do zrobienia, sprawdzi j tak瞠 na szczelno嗆. Silnik gruntownie wyp逝ka, uk豉d smarowania i uk豉d olejowy. Po z這瞠niu zala olejem mineralnym. W這篡 sprawny termostat.
    Silnik za豉twi貫 sobie sam, uderzy貫 w jego czu造 punkt (przegrzanie).
    Dandej-92
    Level 9  
    Tak g這wice zdj掖em.Jest w瞠r na g這wicy i na bloku delikatna ryska no i uszczelka tez posz豉. wszystko wiem teraz g這wica do zrobienia tylko prosz mi podpowiedzie jak te rozpylacze wtrysk闚 wykr璚i z g這wicy 瞠by ja splanowa?. Bo one wystaj jaki cent.
    zeimp
    Moderator on vacation ...
    Dandej-92 wrote:
    jak te rozpylacze wtrysk闚 wykr璚i z g這wicy 瞠by ja splanowa?.

To nie takie proste! Zawie g這wic do planowania razem z wtryskami i oni Ci to ju wyci庵n (ewentualnie pobior jak捷 op豉t, ale tak b璠zie najlepiej dla Ciebie).
    Dandej-92
    Level 9  
    wszystko ju mam g這wica splanowana nowe uszczelki jutro skr璚am. Jednak nie by這 to takie proste z znalezieniem warsztatu kt鏎e mi te forkomory wykr璚i.