Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak uruchomić obsługę HDMI między TV LG32cale z odtwarzaczem DVD 211 HD

lucjan51 01 Wrz 2011 12:36 1769 2
  • #1 01 Wrz 2011 12:36
    lucjan51
    Poziom 8  

Mam problem- nowy odtwarzacz DVD 211 HD podłączyłem do TV LG32 i odbiera dobrze natomiast gdy chciałem odtworzyć film wysokiej rozdzielczości w formacie AVI odtwarzacz wyświetlił i komunikat "brak obsługi HD" - zakupiłem kabel HDMI w wersji 1.4 (telewizor wymaga minimum wersję 1.3 lub wyższy) i podłączyłem do gniazd HDMI w telewizorze i odtwarzaczu i w dalszym ciągu brak efektu (przy samym podłączeniu HDMI ekran telewizora czarny) przy włączeniu złącza EURO w dalszym ciągu pokazuje mi komunikat "brak obsługi HD)

Co w takim przypadku należy jeszcze wykonać odtwarzacz ma ustawienia auto
    a co z telewizorem LG 32 co tu należy przedstawiać i jak. I czy wejście HDMI do telewizora działa tak samo jak EURO czy trzeba go jeszcze dostroić? Za odpowiedź będę wdzięczny.

0 2
  • #2 01 Wrz 2011 13:17
    gabik001
    Poziom 36  

Co to jest to DVD 211HD? Jakieś Coby czy inne ustrojstwo?
    Być może że to "coś" tylko podnosi rozdzielczość zwykłego filmu do HD a nie odtwarza filmów w rozmiarze HD.

0
  • #3 01 Wrz 2011 14:57
    lucjan51
    Poziom 8  

Jest to odtwarzacz płyt DVD o takiej właśnie nazwie "DVD211HD" czyta również poprzez USB, posiada wyjścia takie jak HDMI, wyjście cyfrowe audio współosiowe, oraz wyjście SCART. Jego dane techniczne to: system sygnału PAL/AUTO/NTSC,
    odpowiedź częstotliwościowa 20Hz-20kHz, stosunek sygnału do szumu:≦90dB, wyjście audio (audio analogowe)2,0 Vrms, wyjście wideo kompozytowe 1,0±0,2Vp-p, impedancja:750, nierównowaga, ujemna biegunowość; maksymalna rozdzielczość HDMI V1,2 1080p; obsługiwane płyty MPEG-4/Xvid/DVD/SVCD/VCD/CD/MP3/CD Photo Kodak/CD Photo; USB 2.0.

0