Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samochód kuriersko-rodzinny do 12 tys zł

02 Wrz 2011 15:07 3027 15
  • #1 02 Wrz 2011 15:07
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 02 Wrz 2011 21:55
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 03 Wrz 2011 09:52
    sebol*
    Poziom 15  

tomek40 napisał:
    Sharan jest za ładny żeby nim wozić przesyłki.

Ten szmelc w sam raz się do takich zastosowań nadaje.

0
  • #5 03 Wrz 2011 09:59
    robokop
    Moderator Samochody

Szukaj T4 - same zalety w porównaniu z Vito czy Transitem.

0
  • #6 03 Wrz 2011 13:36
    chojinka
    Poziom 27  

mniejsze i tanie to:
    peugeot partner albo citroen berlingo - oba to jedno i to samo.

0
  • #7 03 Wrz 2011 15:34
    kkknc
    Poziom 42  
  • #8 03 Wrz 2011 15:40
    lisek88_517
    Poziom 15  

Ducato jest bardzo dobrym samochodem. Niestety wyposażenie nie powala nawet w lepszych wersjach.

0
  • #9 03 Wrz 2011 16:25
    kkknc
    Poziom 42  

lisek88_517 napisał:
    Ducato jest bardzo dobrym samochodem. Niestety wyposażenie nie powala nawet w lepszych wersjach.

Jeżeli szukasz krytego basenu o wymiarach olimpijskich to faktycznie nie znajdziesz. Wszystko inne jak się poszuka to....
    Autor nie sprecyzował wyposażenia, a w tych pieniądzach cudu nie będzie.

0
  • #10 03 Wrz 2011 17:30
    robokop
    Moderator Samochody

Za 12 tysięcy to będzie albo wypasiona i skorodowana stara skorupa typu Windstar, albo "golec" ale za to w miarę rozsądnym stanie technicznym. Ewentualnie super wypasiony Golf 1.4 z przyciemnianymi szybami. Proszę albo prowadzić sensowną dyskusję, albo wątek poleci w kosz.

0
  • #11 03 Wrz 2011 22:27
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #12 04 Wrz 2011 00:04
    zeimp
    Moderator na urlopie...

Jedynie T4, lub ewentualnie jakiegoś z LT. Jednak w tych pieniądzach musisz się liczyć, że raczej na pewno dojdą inne koszty (serwisy, rozrządy, oleje, itp.), tak więc, weź i to pod uwagę, żebyś nie był zdziwiony, że kupiłeś samochód i coś z nim jest nie tak. Mając trochę szczęścia, można jeszcze spotkać samochody w bardzo dobrym stanie, ale to loteria - lepiej na zimne dmuchać...

0
  • #13 04 Wrz 2011 18:21
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #14 09 Wrz 2011 21:18
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

robokop napisał:
    Za 12 tysięcy to będzie albo wypasiona i skorodowana stara skorupa typu Windstar, albo "golec" ale za to w miarę rozsądnym stanie technicznym. Ewentualnie super wypasiony Golf 1.4 z przyciemnianymi szybami. Proszę albo prowadzić sensowną dyskusję, albo wątek poleci w kosz.

Za te 12 tys kupiłem i zagazowałem ( sam, żeby żaden paprak mi tego nie zchrzanił) citroena evasiona z silnikiem 2,0 16V 136KM. Od razu piszę, ze nienawidze diesli i od lat szerokim łukiem omijam niemieckie, przereklamowane cuda techniki za wygórowane sumy...
    Komfort lepszy niz w nie jednej osobówce klasy średniej, cichy, szybki, dobrze wyposazony ( elektyrka, klimatronic, poduszki itd...) pali 10-13 gazu ( 13- miasto, klima) Jaki diesel bedzie tańszy? Sharan w trasie nie zejdzie ponizej 6,5 l ropy- mój w trasie z klima 10l LPG przy dynamicznej jeździe!!!
    Płaska podłoga, dużo wiecej miejsca niz w sharanie i nic nie gnije...Auto 2001 rok. Za szmelcwagena zapłacic musiałbym 15-17 tys.
    Auto mocne i trwałe na bazie jumpy, scudo. Bratnie( te sama konstrukcja) to fiat ulisse, peugeot 806, lancia zeta.
    Auto naprawde pakowne po wyjeciu siedzeń i bardzo rodzinne po ich włozeniu ( mam wersje 6-osobowa z kapitańskimi fotelami)

A jeszcze auto ma suwane drzwi z dwóch stron- rewelacja!

0
  • #15 09 Wrz 2011 21:25
    robokop
    Moderator Samochody

andrzej lukaszewicz napisał:

pali 10-13 gazu ( 13- miasto, klima) Jaki diesel bedzie tańszy? Sharan w trasie nie zejdzie ponizej 6,5 l ropy- mój w trasie z klima 10l LPG przy dynamicznej jeździe!!!

Na 50 km. Ewentualnie kolektor wydechowy i katalizator robią się czerwone podczas jazdy od super oszczędnych ustawień. Prosiłem żeby trzymać merytoryczny poziom dyskusji?

0
  • #16 09 Wrz 2011 21:52
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

Co tu jest nie merytoryczne? A może moja propozycja nie mieści sie to w ograniczonych poglądach Kolegi? Moja propozycja / porada jest dla autora tematu. Chyba w temacie jest o oszczędnym aucie użytkowo-rodzinnym i ja tak właśnie je używam.
    Co za bzdury Kolega pisze o jakiś oszczędnych ustawieniach, choć nic nie wie o montażu instalacji? I wygląda na to jakby chciał mnie obrazić sugerując , ze podaje tu jakieś nieprawdziwe informacje. Podane tu wartości spalania są PRAWDZIWE i po przejechaniu 10 tys tym samochodem.

Moderowany przez robokop:

A ostrzegałem. 3.1.14. (8.3) Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji. Ostrzeżenie.

0