Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Forum dvhk.pl działa? Czy ktoś wie co się stało z forum?

lextor1 07 Sep 2011 11:09 35945 43
    grzechu290
    Level 10  
    Może nie wiedzialeś bo tak jak napisałeś nie interesowałeś się techniką sat .
    Ale niestety taki proceder był i tyle... dlatego odeszliśmy na inne forum .Dla mnie ten temat jest zamknięty
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    predator22
    Level 1  
    Witam panowie jestem na forum Dvhk z 7 lat a może dłużej i niestety zgadzam się całkowicie z wikara23 to forum od paru ładnych lat jest słabiutkie i żle prowadzone
    wikara23
    Level 9  
    No i widzicie Panowie to co pisałem wcześniej ,to nie moje wymysły z palca wyssane to jest szczera prawda to co pisałem bo sam to przechodziłem i nie tylko ja bo co 2 użytkownik forum dvhk.pl z nimi sie użerał,więc opinia taka im sie należy.
    Bo to nie wszystko że forum jest napchane wiedzą ,ale trza go prowadzić w sposób taki jak sie należy chodzi o modów.
    PS:Dziękuje wszystkim użytkowniką co sie zemną zgodzili.

Aha tych ich modów z dvhk.pl to oni pewnie by sie tylko nadawali do modernizacji pudelek.pl a nie do lakiego.
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    wikara23: za niewykonanie polecenia moderatora otrzymujesz ostrzeżenie. Nie zwalnia Cię to z obowiązku niezwłocznego wykonania tego polecenia.
    turbobastard
    Level 10  
    niestety i ja się muszę zgodzic z przedmówcami na temat tego forum i jego moderatorów, byłem tam wiele lat, moje paroletnie konto zostało parę lat temu usunięte bez upomnienia jakiegokolwiek, ja rozumiem, ban może i mi sie należal, ale żeby od razu usuwac ?
    danio-1979
    Level 11  
    No cóż zobaczymy co będzie dalej.
    marekrakow
    Level 13  
    Wielka szkoda, najlepsze forum, tuż przed elektrodą...
    vgb
    Level 2  
    Fakt faktem ze conajmniej 2 modow gralo nie fer ale i znam ze 3 co byli ok ,widzialem gorsze fora.

sory za brak polskich znakow mam angielska winde.
    Mr.S.
    Level 16  
    Miałem nic nie mówić ale... widzę, że niektórzy zrobili sobie tutaj kącik wylewania żali. Jak komuś nie pasują warunki na jakimś forum, przymusu nie ma, zawsze może odejść.
    Nie będę tu robił reklamy, ale znam kilka (zagranicznych) for gdzie tzw. rygor jest bardzo wysoki, nikt nawet nie pomyśli o wylewaniu pomyj na inne boardy, bo zaraz wyleci -a i czemu to ma służyć?

@wikara23 odnoszę takie wrażenie, że jesteś tym "natrętem" który na dvhk swego czasu namiętnie zakładał tematy w którym owy natręt smarował dość niewykwintnie i chamsko na pewnego moderatora, tematy wraz z kontem były kasowane, a ów natręt z namiętnością maniaka zakładał nowe konto i nowy temat... Zdrowia życzę, choć prawdopodobnie już za późno.

@vgb wiem, że ustawienie sobie drugiego języka dla klawiatury i przełączanie się kombinacją crtl+shift to strata jednej sekundy (gdy rzecz jasna masz już ustawiony drugi język), ale warto, wersja językowa GUI systemu nie usprawiedliwia lenistwa ;)

Wracając do tematu, to szkoda stron dvhk (forum, portal Laki, upload...), mam nadzieję że i tym razem uda im się powrócić i straty będą mniejsze niż ostatnim razem gdy padły dyski na których była baza forum.
    BTW zauważyliście, że strona z komunikatem która teraz się wyświetla po wpisaniu adresu forum stoi już na innym hostingu? Może w końcu administracja przeniesie się na coś lepszego, poprzednia przeprowadzka z Teksasu do Reichu nie była zbyt dobrym pomysłem...

Pozdrowienia dla wszystkich z dvhk.
    abram16
    Level 11  
    Z informacji wiem ze portal wróci ok poniedziałku/wtorku a forum gdzieś czwartek/piątek w przyszłym tygodniu. Niestety nie wiadomo mi co z danymi forum.
    arecki09
    Level 17  
    Upload lakiego zdechł już po przedostatnim ataku i nie wznowiono jego ciągłej pracy. Naprawdę forum z wieloma userami i dużą bazą wiedzy ale co wszystko dobre po malutku się psuło. Moderatorzy skupiali się głównie na pieniądzach gdyż jak widać nie było pieniędzy na dobrze zabezpieczony mocny serwer bo po przedostatniej awarii co chwila było okienko serwer przeciążony. Popieram, że przydała by się lepsza administracja i skupienie się na forum a nie na kasie.
    owo
    Level 10  
    portal już działa
    Coollfon
    Level 16  
    Już działa ( przynajmniej mi ).