Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony XR 1300R Wyswietlacz

peja87 03 Sep 2011 17:47 1114 2
 • #1
  peja87
  Level 9  
  Witam serdecznie. W samochodzie moich rodzicow kilka lat temu zamontowano wyzej wymienione radio. Od poczatku nie bylo podswietlenia wyswietlacza w nim, jedynie pod swiatlo bylo cokolwiek widac. Wtedy myslelismy ze to normalne i nie zwracalo sie na to uwagi. Dzis jednak postanowilem cos z tym zrobic. I pytanie do was. Co moze byc tego przyczyna? czy mozliwe ze kolesie z serwisu ktorzy zakladali radio cos poknocili?

  Posty pisze się po polsku , a i temat ma zawierać pełną informację - do poprawy. [damiancz]
  3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
  3.1.15. (11) Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
 • #2
  szapet
  Level 21  
  Witam przyczyna spalone żarówki pod wyświetlaczem,rozebrać panel wylutować metalową ramkę i będziesz miał dostęp do żaróweczek jedna jest z prawej a druga z lewej strony wyświetlacza.
 • #3
  DziadzioMiecio
  Level 27  
  Trudno powiedzieć ale najpierw sprawdz czy są sprawne żarówki(diody świecące) w panelu .