Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[E52]Szukam FW-dzwonek do danego kontaktu

szefxxx 04 Sep 2011 13:28 2419 9
    szefxxx
    Level 20  
    Witam serdecznie,

poszukuję FW do mojej E 52 z możliwością przypisywania określonego dzwonka do danego kontaktu.Fajnie jak by to był FW w języku polskim/angielskim z wgranym już rom patcherem.Aktualnie posiadam FW 071(bodajże aktualizacja z 10 lipca) i jestem tą aktualizacją nieco załamany.Nie dość,że podczas dzwonienia pojawiają się na tapecie jakieś kolorowe nakładki po nie działającą przeglądarkę i parę innych kwestii jak np możliwość edytowania ustawień.Próbowałem zrobić hard reset czyli tak zwany format telefonu,ale nie rozwiązało to problemu.Fajnie jak by ta wersja wyświetlała przy odbiorze sms na pulpicie nie tylko "1 wiadomość",ale także jak to było we wcześniejszych wersjach numer nadawcy pod komunikatem o wiadomości.Szukałem na necie i nie znalazłem nigdzie jakiegoś change loga na temat FW do tego telefonu gdzie by były wyszczególnione informacje na ten temat.Wgrywam Phoenixem.
    Czy ktoś umiałby pomóc w tej sytuacji?

pozdrawiam serdecznie,

Szefxxx;)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    fischer8
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    W nokiach to najwyżej co to możesz sobie tapety i dzwonki wgrać.Soft jest niereformowalny. :D
    szefxxx
    Level 20  
    Dzięki za odpowiedź:)Ale bardziej mi chodzi o downgrade firmware i fizyczne przeflashowanie telefonu.Nie jakieś zabawy custom romami jak na Androidzie;)Była kiedyś taka wersja i obsługiwała to,niestety nie pamiętam jaka a ta funkcjonalność została wycięta po update.
    Pocieszny
    Level 38  
    Nie bardzo da się cofnąć soft do starszej wersji.
    szefxxx
    Level 20  
    Dzięki za odpowiedź;)Dlaczego niby?Przecież jeśli wezmę FW w wersji załóżmy 051 i przeflashuję telefon fizycznie kablem/boxem to chyba się wersja zmieni,czy się mylę??
    Pocieszny
    Level 38  
    Wgrać się da, ale telefon się nie włączy, bo będzie miał już wgrane certyfikaty z nowszego softu.
    szefxxx
    Level 20  
    Czyli trzeba boxem to zrobić i równocześnie bootloader zmienić?
    Pocieszny
    Level 38  
    Boxem czy USB, wyjdzie na to samo. Wydaje mi się, że nic to nie da. Ale niech się wypowiedzą osoby, które próbowały, bo ja jeszcze tego nie robiłem.
    staś pytalski
    Level 38  
    A w e52 nie ma opcji przypisania kontaktów do grup i przypisania konkretnej grupie dzwonka?
    szefxxx
    Level 20  
    No właśnie się nie dało:)Bo jak chcę zmienić na grupy to mam wtedy uruchomiony jakiś Comunicator....Eh:)No ale w innym FW ta opcja jest dostępna:)Wiem już jakie,także czekam aż będę miał dostęp do sprzętu by podziałać:)