Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja JVC KV-PX701 brak synchronizacji z komputerem

Pentelek 05 Wrz 2011 09:56 1931 3
  • #1 05 Wrz 2011 09:56
    Pentelek
    Poziom 9  

Witam
    Jestem posiadaczem opisanej w temacie nawigacji. Wczoraj usunąłem przez przypadek z pamięci navi plik start.exe jest to plik najprawdopodobniej odpowiadający za start urządzenia. Teraz gdy włączam navi wyświetla mi się zaraz po uruchomieniu komunikat "Can't load depended dll". Próbowałem wejść do pamięci urządzenia poprzez program Activesync(XP) jak i centrum obsługi urządzeń(Win7) niestety po podłączeniu kablem USB programy te nie chcą zsynchronizować się z navi. Może znacie jakiś sposób by wejść do wnętrza pamięci i wkleić brakujący plik start.exe. Jeżeli nie to jakis inny sposób na odratowanie tego jvc.
    Posiadam oryginalna płytkę na której jest tylko instrukcja obsługi i pliki do skopiowania na navi aby przywrócić mu pierwotną postać.

0 3
  • #2 05 Wrz 2011 09:59
    entermen
    Poziom 31  

Próbowałeś resetować urządzenie?

0
  • #3 05 Wrz 2011 10:41
    Pentelek
    Poziom 9  

tak bocznym przyciskiem reset

Dodano po 4 [minuty]:

Nie znalazłem w sieci żadnych sterowników do tego urządzenia jednakże po pierwszym podłączeniu windows instaluje go tylko wyświetla sie komunikat że port USB nie rozpoznaje urządzenia

Dodano po 31 [minuty]:

Może ktoś wie jak zrobić update tego urządzenia?

0
  • #4 05 Wrz 2011 18:52
    Pontikos
    Poziom 38  

Ponowne wgranie Firmware ("windowsa") naprawi sytuacje - a nawet przyspieszy to mulace sie urzadzenie :)
    Jesli dobrze kojarze, pasowal FW do Mediona 465 i Transonic 7000 :)

0