Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Altium Designer Computer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Trax Maker - usuwanie niepotrzebnych warstw

sonne2 05 Sep 2011 13:31 3055 6
    sonne2
    Level 21  
    Pobrałem program Circuit Maker 2000 w celu odczytania pliku PCB kitu 2420, czyli Termostatu dla każdego. Po pewnym czasie doszedłem do tego, że należy włączyć Trax Makera i otworzyć plik. Nie potrafię jednak usunąć niepotrzebnych warstw tak, aby zostały tylko punkty lutownicze i ścieżki bez żadnych napisów. Może ktoś z kolegów wie jak to wykonać?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Altium Designer Computer Controls
  • Helpful post
    Bonkot
    Level 39  
    sonne2 wrote:
    Pobrałem program Circuit Maker 2000 w celu odczytania pliku PCB kitu 2420, czyli Termostatu dla każdego. Po pewnym czasie doszedłem do tego, że należy włączyć Trax Makera i otworzyć plik. Nie potrafię jednak usunąć niepotrzebnych warstw tak, aby zostały tylko punkty lutownicze i ścieżki bez żadnych napisów. Może ktoś z kolegów wie jak to wykonać?

Witam
    "Opcje>Ustawienia>Warstwy", zaznaczasz tylko te, które powinny być widoczne.
    Trax Maker - usuwanie niepotrzebnych warstw
    Pozdrawiam.
  • Altium Designer Computer Controls
    sonne2
    Level 21  
    Dziękuję. Ja mam angielską wersję. ;)
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    sonne2
    Level 21  
    Dzięki Waszej pomocy wyeksportowałem obrazek płytki do pdf. Płytka jest w odbiciu lustrzanym. Gdyby ktoś chciał robić taką płytkę to może już sobie drukować i trawić.
    Bonkot
    Level 39  
    Witam
    Nie usunąłeś 1 zworki (odznacz widoczność) z górnej warstwy.
    Pozdrawiam.
pcbway logo