Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bluescreen na Youtube. Jak można to naprawić?

06 Wrz 2011 12:46 2653 6
  • Poziom 8  
    Zawiesza mi sie komp i pokazuje Bluescreen na Youtube w przegladarce Opera, Firefox i Internet Explorer takze na google chrome.

Najnowsza OPera, najnowsze stery, najnowszy flash i dalej to samo. Ja widze po forach ze kope ludzi ma z tym problem ale reszta udaje ze nic nie wie i pomoc nie potrafia. Mam to od dawna i mimo nowych wersji wydawanych Opery, Flasha i sterow graficznych to problem nie zniknal. Bardzo czesto wlasnie na Youtube zawiesza sie komp i pokazuje sie Blue Screen. Jak to rozwiazac. Pomozcie.
    Nie mam wirusow. Przeskanowane dwoma antywirami NOD32 i Avast Pro.
    AS takze Programem Ad-Aware, Spyboot i memtest'em. Wszystko czyste a to co pokazalo w Spyboot naprawione.
    Sprawdzalem i czyscilem lacza kart i pamieci a takze wymienilem zasilacz na mocniekjszy od kolegi. Dalej to samo
  • Poziom 33  
    Zazwyczaj niesławny blue screen zawiera informatecje dotyczące przyczyny jego wystąpienia, tzn. jakiego pliku dotyczy błąd lub/i jaki jest kod błędu.
    Jak było w twoim przypadku?
  • Poziom 38  
    Bez przyspieszenia sprzętowego też się to dzieje?
  • Poziom 8  
    Tego nie sprawdzalem. Wylacze przyspieszenie we flashu i dam znac czy nie bedzie wywalalo.
  • Poziom 8  
    Chyba miałeś rację. Od tego czasu jak wyłączyłem przyspieszenie sprzętowe mam spokój.
  • Poziom 8  
    Model karty to Gainward GeForce 9500 GT 512MB. System operacyjny to Windows XP SP3.