Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MP3 Digital Player Voice Recorder+FM 2GB NO NAME - Firmware?

Jacky7 07 Wrz 2011 21:47 1771 0
  • #1 07 Wrz 2011 21:47
    Jacky7
    Poziom 10  

Witam, dostałem niedziałającą MP3 (prawdopodobnie Made In China). Włącza się tylko podświetlanie ekranu LCD 30x20mm mono. Winda nie widział wstępnie urządzenia - teraz już tak, jako ADFU Device. Na obudowie napis MP3 Digital Player, Voice Recorder, Li-Polymer Battery, 5 przycisków sterujących i switch przesuwany ON/OF na boku i tyle z zewnątrz. W środku oznaczenie na płytce XJL-2091 Ver.1.1; Chip ATJ2091N, Radio CL5767 x364; Pamięć Hynix H27UAG8T2MTR BC 880, bateria wewnętrzna zintegrowana. Winda widzi urządzenie jako VID_10D6&PID_FF66\5&1BFE1C47&0&5. Mówiąc krótko, poszukuję firmware do tego playerka lub podobnego, które zadziała z tym urządzeniem. Przeszukałem już wiele tematów na forum Elektroda i na S1mp3.org oraz wiele innych i nic nie znalazłem co by pasowało. Jeśli ktoś posiada takie oprogramowanie, będę wdzięczny za wszelką pomoc. Starego softu niestety, od początku nie udało się wyciągnęć z urządzenia. W załączeniu poglądowe fotki MP3. Z góry dziękuję Wszystkim za zaangażowanie.
    MP3 Digital Player Voice Recorder+FM 2GB NO NAME - Firmware? MP3 Digital Player Voice Recorder+FM 2GB NO NAME - Firmware? MP3 Digital Player Voice Recorder+FM 2GB NO NAME - Firmware?

0 0
  Szukaj w 5mln produktów