Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung TV, który model wybrać?

komtel_f-mobile 08 Wrz 2011 21:59 1482 2
  • #1 08 Wrz 2011 21:59
    komtel_f-mobile
    Poziom 9  

Witam wszystkich zainteresowanych, po przewałkowaniu poradników i for związanych z kupnem telewizora, na koniec zdecydowałem się zwrócić do ekspertów oraz użytkowników. Planuję wydać 3000-4000zł na telewizor 3d, oscylujący w granicach 42', ale wszelkie fora zamiast mi pomóc, tylko mnie zdezorientowały, sam już nie wiem czy LED czy plazma, co forum to inne opinie.

Oto na czym najbardziej mi zależy:
    - krystaliczny, czysty i "żywy" obraz (ps3, blu-ray itp.)<--- to podstawa
    - w zw. z tym, że pewnie następny tv kupię nie prędko, chciałbym również mieć technologię 3d.
    - funkcja "obraz w obrazie"
    - koniecznie Samsung inny raczej nie wchodzi w grę, większe znaczenie ma dla mnie jakość obrazu/dźwięku niż wielkość matrycy.
    - fajną opcją byłby dostęp do internetu itp. funkcje.

Mile widziane konkretne modele, wraz z jakimś uzasadnieniem. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

• #2 08 Wrz 2011 23:10
    djbubu1
    Poziom 9  

Witam
    Chciałbym wiedzieć dlaczego tak bardzo chcesz Samsunga ?
    Ja mam telewizor Sony KDL-40EX711 i jestem z niego super zadowolony, obraz wyraźny, dobra głębia kolorów, super kontrast, dźwięk super. Znajomy ma podobny model tyle, że Samsunga i różnica jest zauważalna, nawet wykonanie mówi samo za siebie. Jeżeli miałbym Tobie polecać dobry telewizor NA LATA to byłby to Sony KDL-40EX720.
    Pozdrawiam Djbubu1.

• #3 09 Wrz 2011 08:21
    kamera
    Poziom 14  

djbubu1 napisał:
    Witam
    Chciałbym wiedzieć dlaczego tak bardzo chcesz Samsunga ?
    Ja mam telewizor Sony KDL-40EX711 i jestem z niego super zadowolony, obraz wyraźny, dobra głębia kolorów, super kontrast, dźwięk super. Znajomy ma podobny model tyle, że Samsunga i różnica jest zauważalna, nawet wykonanie mówi samo za siebie. Jeżeli miałbym Tobie polecać dobry telewizor NA LATA to byłby to Sony KDL-40EX720.
    Pozdrawiam Djbubu1.

Z tym określeniem " NA LATA " to bym nie przesadzał :D raczej na 5-7 lat i....to już sam sobie dopowiedz .Pozdrawiam .

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME