Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola DEFY nie dzwoni przy przychodzących połączeniach.

Thermuthis 09 Wrz 2011 10:24 2974 9
  • #1 09 Wrz 2011 10:24
    Thermuthis
    Poziom 7  

witam,

Od pewnego czasu mam problem z Motorolą DEFY. Przy przychodzących połączeniach telefon nie dzwoni, tylko wibruje. Wielokrotnie próbowałam zmieniać dzwonki, wyłączać wibrację, pogłaśniać dzwonek ale bez efektu. Wciąż tylko wibruje. Telefon zareagował tylko na zmianę "odczytywanie nazwy dzwoniącego" - i rzeczywiście "czytał". PO dzwonieniu ani śladu. Pozostałe dźwięki działają ( sms, e-mail). Wydaje mi się że przejrzałam już wszystkie możliwe ustawienia. Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Pozdrawiam
    Kamila

0 9
  • #2 09 Wrz 2011 10:41
    Temple One
    Poziom 19  

Hmmmm, standardowe pytanie, restart był robiony? :D Jeśli nie pomógł, to może masz jakiś program zainstalowany od dzwonków, który 'gryzie' się z systemowymi dźwiękami.

0
  • #3 09 Wrz 2011 10:57
    Thermuthis
    Poziom 7  

Restart był, wielokrotny:) kiedyś faktycznie też przez chwilę miałam taki problem, i off/on pomogło, ale tym razem nie działa. Nic nie instalowałam, a od 2 dni nie dzwoni. Zawiesił mi się wyświetlacz ( po raz kolejny!) więc wyjęłam i włożyłam baterię ( haha, hard restet ;) ) nie jestem pewna, ale być może nie dzwoni od tego momentu.

Mam drugi telefon Nokia C6, ale dostaję z nim furii, bo nie ma odpalonych żadnych aplikacji a nie można netu włączyć bo "za mało pamięci, aplikacja zostanie wyłączona" ! :evil:

0
  • #4 09 Wrz 2011 11:03
    Temple One
    Poziom 19  

Proponuję przywrócenie ustawień fabrycznych w takim razie. Jaki to Android jest?

0
  • #5 09 Wrz 2011 11:29
    Thermuthis
    Poziom 7  

2.1 - update 1

0
  • #6 09 Wrz 2011 11:31
    Temple One
    Poziom 19  

No to przywróć ustawienia fabryczne tego Eklerka, powinno pomóc... To jest oryginał, czy jakiś z 'ugotowanych' ? Np. Cyana?

1
  • #7 09 Wrz 2011 11:45
    Thermuthis
    Poziom 7  

Oryginał, w marciu kupiony w T-mobile, nic w nim nie grzebałam.
    Żadne dane nie zostaną stracone po przywróceniu ustawień?

0
  • #8 09 Wrz 2011 11:53
    Temple One
    Poziom 19  

Najlepiej zrób sobie kopie zapasowe ważnych danych np. na kartę pamięci. Ja miałem ustawione, że kontakty zostały z kontem Google, także po zmianie telefonu na inny sam mi je pobrał wraz z zalogowaniem do Google. ;) Aha, danych na MicroSD reset ustawień nie rusza.

0
  • #9 09 Wrz 2011 12:15
    Thermuthis
    Poziom 7  

Dzięki, w takim razie zajmę się tym po południu w domowym zaciszu;)

0
  • #10 12 Wrz 2011 10:46
    Thermuthis
    Poziom 7  

Dziękuję, pomogło:)

0
  Szukaj w 5mln produktów