Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nieodpowiednie wyświetlanie obrazu w monitorze LG M227WDP

Kibba 09 Wrz 2011 19:21 1901 6
  • #1 09 Wrz 2011 19:21
    Kibba
    Poziom 8  

Witam niedawno kupiłem monitor/tv LG M227WDP ostatnio zauważyłem pewien problem z ekranem. O tuż problem ten polega na tym, iż na górze ekranu odcień różni się od pozostałych miejsc na ekranie kiedy jestem na wprost niego.Natomiast kiedy np. wstanę kolor na górze ekranu jest w normie zdjęcie 3 . Zrobiłem również kilka zdjęć aby przybliżyć wam o co konkretnie chodzi.
    Nieodpowiednie wyświetlanie obrazu w monitorze LG M227WDP Nieodpowiednie wyświetlanie obrazu w monitorze LG M227WDP Nieodpowiednie wyświetlanie obrazu w monitorze LG M227WDP

Tak jest nowy .
    Aparat nie pokazuje poświaty taką jaką widzę dlatego zakreśliłem rejon w jakim obraz w czasie grania czy oglądania filmu wygląda jak na zdjęcie 2.

W grze natomiast jak przechodzę na ciemniejsze pomieszczenie to tamten rejon przyciemnia co zostało jaśniejsze a to co było czarne robi szarawe .
    Nieodpowiednie wyświetlanie obrazu w monitorze LG M227WDP Nieodpowiednie wyświetlanie obrazu w monitorze LG M227WDP Nieodpowiednie wyświetlanie obrazu w monitorze LG M227WDP Nieodpowiednie wyświetlanie obrazu w monitorze LG M227WDP

Zdjęcie z gry i z tapety która jest jednolita nie licząc jabłka , zasięg jest dobrze widoczny na 1 zdjęciu .

0 6
  • #2 09 Wrz 2011 20:05
    Daro
    Poziom 17  

Kolego Kibba, jeżeli chcesz nam faktycznie pokazac co się dzieje z Twoim monitorem , to wykonaj zdjęcia jednolitego tła, bo na tych nic nie widac.
    Czy monitor jest nowy?

0
  • #3 10 Wrz 2011 13:46
    Kibba
    Poziom 8  

Prosił bym o rozpoznanie w czym problem i czy będę mógł oddać na gwarancje jeśli będzie czegoś trzeba to pisać .

0
  • #4 10 Wrz 2011 19:45
    dzimi
    Moderator

Kolego - propozycja podana przez Kol. Daro jest jak najbardziej sensowna. To jaki obraz jest na monitorze ma duży wpływ grafika - a w grach przede wszystkim. Wykonaj zdjęcie na jednolitym tle zaznaczając w edytorze obszary które, według Ciebie są nieodpowiednie. Nadal nie wiemy czy problem tkwi w grafice lub ustawieniach sprzętowych czy w monitorze.

0
  • #5 11 Wrz 2011 02:51
    Daro
    Poziom 17  

Jeżeli sprzęt nowy i posiadasz gwarancję nie wachaj się z niej skorzystac.
    Problem tkwi w świetlówkach w górnej części matrycy, stąd brak jednorodnego
    światła podświetlenia.

0
  • #6 11 Wrz 2011 10:52
    Kibba
    Poziom 8  

Dzięki zrobię jak napisałeś , jak wróci to napisze .

0
  • #7 21 Paź 2011 16:26
    Kibba
    Poziom 8  

Monitor wrócił najgorszy problem rozwiazany lecz nadal troche przyciemnia i gratis dali pekniecie na obudowie .
    Nie mam ochoty już czekac na kolejne wysyłanie najbliższym czasie zosytawie jak jest .

Dzięki na razie

0