Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nero Vision - jaka wtyczka dla filmów .avi?

10 Sep 2011 21:30 5702 11
    User removed account
    User removed account  
    11111olo
    Level 42  
    Nagrywanie a konwertowanie filmu to dwie różne rzeczy i ta pierwsza na pewno Ci działa bez zarzutu.
    Może spróbuj zainstalować FFDSHOW.
    User removed account
    User removed account  
    11111olo
    Level 42  
    Sam sobie zaprzeczasz!
    Quote:

Mnie nie chodzi o konwertowanie, tylko o możliwość zapisu płyty DVD do odtwarzacza stacjonarnego (Video DVD) z plików .avi.

A zmiana pliku z AVI na MPEG2 czym niby jest?

FFDSHOW

Swoją drogą kup sobie za 100 zł tuner DVB-T i będziesz filmy puszczał bezpośrednio z pendrive'a bez zbędnego konwertowania i marnowania płyt DVD.
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    11111olo
    Level 42  
    Też kiedyś coś podobnego próbowałem tylko chodziło o przerobienie jakiegoś wesela na DVD. Film miałem w AVI i też kombinowałem Nero Vision - coś się program zacinał. Postanowiłem skorzystać z VSO ConvertX - program przerabia film np. z AVI na format płyty DVD - nagrać też do razu może.
    Samo przerobienie długo trwa - wina konwersji ale daje dobre efekty.
    Jeśli Ci tym nie pomogłem to trudno bo chyba nie myślisz że jak przerobisz film AVI na DVD Video to polepszysz jakość.
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    Pieron
    Level 31  
    Być może problem jest w plikach avi ponieważ pliki avi maja szeroki zakres sa to formaty mpeg4, DV (Digital Video), divx oraz Xvid i wszystkie maja rozszerzenie *.AVI, stad Nero moze niektórych avi np. xvid lub divx'a nie rozpoznawac jesli nie masz odpowiednich sterowników. Może potrzebujesz plugin "MPEG2/SVCD" albo "Nero Digital universal plug-in" ale niechcialbym cie naciadac na zakup wtyczki która byc moze nic nie zmieni. Ja mam taka wtyczke i nie mam zadnych problemów nagrywania DVD z plików avi mimo starej wersji Nero 6 Ultra edition ale czy ta wtyczka ma jakis zwiazek z nagrywaniem z plików AVI tego nie wiem.

Spróbuj czy instalacja "Codec Pack Advanced" lub "K-Lite Mega Codec Pack 7.7.0"
    cos zmieni a potem ewentualnie dopiero pluginy.
    User removed account
    User removed account  
    Pieron
    Level 31  
    Free studio wspiera format .ts - Pozatym konwertuje kazdy format na kazdy za free.
    http://dvdvideosoft.com/pl/index.htm polska strona oferuje wersje 5.0.5 (62.65 Mb)
    natomiast strona angielska lub niemiecka http://dvdvideosoft.com/de/index.htm oferuje nowsza wersje 5.2.0 (71.7 Mb) ale pomimo to mozna ustawic jezyk polski.
    Jak to bywa w programach za free wciskaja tzw. toolbary a wiec przy instalacji wyłączamy ptaszki !
    User removed account
    User removed account