Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maratnz SR7300 czy współpracuje z korektorem

82bialy 11 Sep 2011 10:22 654 0
    82bialy
    Level 9  
    Witam.Mam problem dotyczący sprzętu , bowiem zakupiłem kino jak w temacie do tego już miałem głośniki Heco Vista 500 z resztą kina i niestety dzwięk jest bardzo "suchy" .Wcześniej miałem wzmacniacz Grundig Cinio ,który świetnie sobie radził , w zasadzie wymieniłem go tylko dlatego ,że akurat trafił mi się ten Marantz w dobrej cenie, co okazało się nieporozumieniem .Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość podłączenia korektora dżwięku czy procesora w celu uzyskania leprzego efektu. Miałem możliwość ostatnio podpięcia korektora Unitry , ale nie wiem czy to dobrze zrobiłem ponieważ efekt był 10 razy gorszy niż bez niego ,ale istnieje również możliwość ,że był on w jakimś stopniu uszkodzony .Nie chcę kupować w ślepo , bo jeśli się nie spisze to szkoda utopionych pieniążków , a chciałbym się tego dowiedzieć ,ponieważ akurat znalazłem na "alledrogo" taki które mi pasuje kolorem do reszty klocków (szampański) co rzadko się zdarza, a ijeśli ktoś by potrafił to jakiś opis jak go prawidłowo podłączyć .Z góry dziękuję.