Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BRC Just - instrukcja obsługi programu konfiguracyjnego

12 Wrz 2011 14:04 3349 4
  • Poziom 8  
    Witam.

Poszukuję instrukcji obsługi oprogramowania PC do konfiguracji sterownika LPG Lambda Just.
    Mam już sam program "Interfaccia Just", ale nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji.
    Chciałbym skonfigurować sobie sterownik od początku, bo instalacja jest świeżo po czyszczeniu specjalnym preparatem.
    Byłem przy tym, kiedy kilka lat temu serwis programował mi sterownik i wiem, że to nie jest trudne, bo program robi to praktycznie automatycznie, a trzeba tylko postępować zgodnie z jego wskazówkami, ale z powodu upływu czasu, nie pamiętam jak to robili.

Będę wdzięczny, jeśli ktoś będzie chciał podzielić się ze mną taka instrukcją.
  • Poziom 8  
    Dzięki robmaz

A ja tyle szukałem:)

Jeśli chodzi o konfigurację, to nie mogę zrozumieć jednej rzeczy: w jaki sposób przełączyć instalację w tryb samokonfiguracji, jeśli ta samokonfiguracja była już robiona wcześniej.
    Jest opisany przypadek pierwszego włączenia sterownika BRC, kiedy sam włącza się w trybie samokonfiguracji, ale nie jest jasno napisane w jaki sposób przełączyć działająca już instalację w tryb samokonfiguracji.
    Czy wystarczy przełączyć 3 razy benzyna<=>pozycja środkowa, czy trzeba zrobić coś jeszcze?
  • Poziom 8  
    Może jeszcze raz powtórzę pytanie, bo pewnie nie jest zrozumiałe:

W jaki sposób wprowadzić centralkę BRC Just w trym samokonfiguracji?
    Czy wystarczy, że przełączy się trzy razy benzyna<=>pozycja środkowa, czy trzeba zrobić to inaczej?

Dodano po 2 [minuty]:

Robeee napisał:
    Może jeszcze raz powtórzę pytanie, bo pewnie nie jest zrozumiałe:

W jaki sposób wprowadzić centralkę BRC Just w trym samokonfiguracji przy uzyciu programu Interfaccia Just?
    Czy wystarczy, że przełączy się trzy razy benzyna<=>pozycja środkowa, czy trzeba zrobić to inaczej?
  • Poziom 13  
    Z tego co pamiętam to tak.