Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EPSON sx600fw,CISS reset tylko jednego koloru

12 Wrz 2011 14:16 1845 1
  • Poziom 2  
    Witam
    na wstępie pragnę przeprosić jeżeli cokolwiek co do wstawiania tematu zapytania zrobiłem źle. Szukałem rozwiązania mojego problemu lecz nie udało mi się.

Problem polega na tym iż posiadam drukarkę EPSON SX600FW
    posiadam do niej CISS.

Drukarka resetuje tylko jeden kolor i to tylko wtedy gdy o tym poinformuje iż kończy się jeden z kolorów jest możliwy reset. w efekcie wygląda to tak : 150szt wymiana czarnego następne 5 stron czerwonego nastepne 10 stron niebieskiego następne 7 stron żółtego itd.

Jest to dośc problematyczne i na dodatek spora strata papieru gdyż w trakcie drukowania potrafi przestać w połowie i poprosić o wymiane danego kolorku.

Czy jest jakakolwiek możliwość aby temu zaradzić?
    zresetować więcej niż jeden kolor?
    zresetować wszystkie 4 kolorki jednocześnie?
    zresetować WCZEŚNIEJ niż drukarka o to poprosi?

CISS który posiadam nie posiada przycisku COMBO ale jak się dowiedziałem zadając pytanie sprzedającemu nie rozwiązało by to mojego problemu.

Chciałbym jakkolwiek sobie ułatwić życię proszę o jakąkolwiek pomoc z góry bardzo dziękuje :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    Sprawdzam forum co jakiś czas postanowiłem odświeżyć nieco temat być może jest jakaś mozliwość w oprogramowanie drukarki? aby nieco je przerobić lub tym podobne