Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother 2035 zacina i brak wydruku

12 Wrz 2011 14:41 2148 7
  • Poziom 9  
    Witam.
    Poszukuję termostatu do drukarki Brother 2035 firmy Waco Electronics CLINAC CS-7.
    Może ktoś podpowie, gdzie to poszukać?
  • Poziom 28  
    Ty potrzebujesz bezpiecznika czy termistora? spytaj w Europartsie pomocne chłopaki
  • Poziom 9  
    Dzięki. Szukam termostatu dokładnie takiego jak napisałem
  • Poziom 28  
    Niestety w tych drukarkach bezpiecznik termiczny nie występuje jako część zamienna termistor owszem i niestety Waco Electronics to hurtownia części elektronicznych(internet) natomiast CLINAC CS-7 to może być ich kod wewnętrzny oznakowania bezpiecznika termicznego
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Chyba istnieje- ponieważ zarówno w service manualu do tej drukarki znalazłem określenie termostat, jak i na stronie WACO znalazłem dokładnie taki sam:

TAKI
  • Poziom 28  
    Mam PC do tego modelu i oprócz termistora bezpiecznik nie występuje jako część zamienna może spróbuj w Europartsie mają wszystko a w Twojej drukarce jest bezpiecznik który? zaczynając od lewej strony 1 2 3? jeżeli 1 to jest szansa uratowania go przez uderzenie o coś płaskiego aż bimetal odskoczy Jak masz z manuala nr katalogowy to w Europartsie Ci znajdą
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Dziękuję pięknie!

Okazało się że mocniejsze puknięcie pomogło- wcześniej pukałem ale chyba za słabo. Teraz mam inny problem gdyż fuser grzeje, natomiast papier w połowie mi się zacina i nic nie drukuje - staje w połowie kartki i robi delikatny czarny pasek. Może wiesz co to jest?
  • Poziom 10  
    Temat mi pomógł bo mam XEROX WC5020 w tym urządzeniu jest również ClimaC CS-7 P ma jeszcze oznaczenia B-2 180 i Y277.
    Dwa razy porządnie o glebę drugi raz z duża siłą i urządzenie działa.
    Przypomniałem sobie, że jak xero było na gwarancji to serwisant zrobił to samo.