Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW BETA (M)artwe !(!!)

juriboss 08 Gru 2004 00:32 4904 31
    SlaweK
    Poziom 43  
    Podpowiem że ten pierwszy numer z procesora pozwolił praktycznie na dokladną identyfikację radia (to numer Blaupunkta którym on opisuje swoje częsci i urządzenia) 8 925 904 314, ale nie zaszkodzi też numer modelu radia np.7 648 220 060 i numer wg VW czyli 1J0 035 152 bo z tym samym procesorem mogły występować podobne radia z różnym wyposażeniem (funkcjami) i ich konfiguracja znajduje się właśnie w tej małej pamięci.
    Poradzę że taka kostka mogła (nie jestem pewien) występować w telefonach komórkowych a napewno były większe 25LC320 i 25LC640 (Mitsubishi Trium Astral) ale nie mam pewności czy można ją zastąpić większą, właśnie taką. Więc poszukiwanie rozbitego telefonu może być prostsze niż szukanie po firmach. Ale to będą lepiej wiedzieć ludzie od GSM.
    Oczywiście nie zaszkodzi napisać post w odpowiednim dla poszukiwania częsci dziale, może ktoś ma na zbyciu. I nadal namawiam nad próbą uratowania oryginalnej zawartości, mnie też się to zdarzało i wiele razy, jeśli noga nie była wyrwana z korzeniami udawało się ją jeszcze odczytać.

A co do kolegi to nie będę się wypowiadał bo nie na to miejsce.

SławeK
    PS. Jak ja jestem Pan to ciekawe jak chłop wygląda...;)
    arttoo
    Spec od car audio
    wiem ze nie powinienem tu tego robic ale powiem ze mam tych kostek jeszcze i moge odsprzedac sztuke

Jeśli cena będzie przyzwoita to sądzę że można zaakceptować taką formę pomocy bo przecież sam musiałeś je kupić. Ale szczegóły proszę omawiać na PW.<SławeK>