Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dysk twardy nie działa w dekoderze cyfrowego polsatu

13 Wrz 2011 10:16 10096 6
  • Poziom 9  
    Witam, na początku wszystko było ok, dysk działał.. jednak po miesiącu użytkowania dekoder nie chciał działać.. zawsze po włączeniu się zawieszał zanim wyświetlił jakikolwiek obraz.. w końcu wyciągnąłem dysk i o dziwo dekoder zadziałał, po ponownym włożeniu dysku znów to samo, zawiesza się i d**a.. teraz od kilku miesięcy chodzi bez dysku.. ale muszę zdać sprzęt i nie chcę żeby później mi powiedzieli, że nie jest sprawny.. jakieś pomysły??
    dekoder to SAGEMCOM ESI88 z dyskiem 320gb
  • Poziom 9  
    nie chcę go modyfikować, dlatego pytam czego to może być przyczna? zeby mi pozniej mi nie powiedzieli, ze to ja go zniszczyłem.. nic z nim nie robiłem, nie był wogóle wyciągany
  • Poziom 35  
    Czytaj regulamin, link masz wyżej.

Cytat:
    3. Karta i udostępnione Urządzenie Dekodujące stanowią własność Cyfrowego Polsatu

Cytat:
    5. Abonent/Użytkownik nie ma prawa niszczyć, dokonywać jakichkolwiek zmian w udostępnionym mu Urządzeniu Dekodującym ani też niszczyć, przerabiać lub kopiować Karty, w tym
    także usuwać numerów seryjnych Karty czy Urządzenia Dekodującego.

Cytat:
    10. W przypadku stwierdzenia, że zwrócone udostępnione Urządzenie Dekodujące lub Karta są niekompletne, uszkodzone lub noszą ślady dokonanych zmian, Cyfrowy Polsat ma prawo do obciążenia Abonenta/Użytkownika karą umowną z tego tytułu w wysokości określonej w Cenniku.

Cennik sprzętu Sagem ESI 88 640,00 zł

Więc jak plomby bedą zerwane lub sie zorientują, ze przy nim grzebałeś szykuj 640 zł
  • Poziom 9  
    przecież piszę, że nic nie robiłem, tylko pytam czego to może być przyczyna, bo nie chcę żeby później mi powiedzieli, że to z mojej winy nie chodzi
  • Poziom 37  
    Zdajesz sprzęt i mówisz że nie działa tylko podstawa nie może być śladów że był rozbierany jak są to masz problem jak się będą pytać co jest zepsute to powiesz to co się dzieje że się nie uruchamia i tyle a jak coś będą chcieli więcej wiedzieć to się odpowiada że specjalistą od dekoderów nie jesteś to skąd masz wiedzieć przecież to jest nie twój sprzęt i nie zaglądałeś. Co może być może być uszkodzony dysk z nim nic nie zrobisz bo nie znany jest format zapisu na tym dysku tak ze się nic nie da na ten temat powiedzieć.
  • Poziom 9  
    ok, dzięki