Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Platan Classic 12, przeniesienie numeru wewnętrznego

13 Wrz 2011 11:01 1247 3
  • Poziom 18  
    Mam centralkę Platan Classic 12, do tej pory ustawiona była zapowiedź, jeśli dzwoniący nie wybrał żadnego numerku z zapowiedzi dzwonek telefonu odzywał się pod "wew.23". Chciałbym dokonać jednego przeprogramowania, tzn. żeby teraz odzywał się pod wew.25 jeśli dzwoniący sam nie dokona wyboru.
    Niestety sam nie potrafię tego zrobić, firma zakładająca nam centralkę już nie istnieje. Mam instrukcję obsługi, potrafię wejść w tryb programowania, znalazłem też dział w instrukcji myślę że odpowiadający na moje pytanie, tzn "stan przeniesienia dzwonienia" jest tam: "wybierz 7 - 580 --" gdzie "--" odpowiadają chyba za nr wewnętrzny na jaki chce przenieść dzwonienie, ale po wyborze jakiegokolwiek, przeniesienie nie zostaje zatwierdzone, wciąż telefon dzwoni na "wew.23"
  • Poziom 33  
    Jak masz instrukcje i wiesz jak wejść w program jak piszesz , to znajdź w instrukcji dzwonienie z linii miejskiej i wpisz 25 dla każdego z trybów pracy i to wszystko ... poczytaj instrukcję !
  • Poziom 18  
    cały czas czytam i działam, jeszcze pytanie w każdej prawie funkcji programowania jest "TEL" co oznacza numer telefonu (jednocyfrowy) 0-9 a przeciez moje telefony mają numery wewnętrzne od 21 do 29 czy dobrze myślę że w takim wypadku 1 to 21, 2 to 22, 3 to 23...itd?
  • Poziom 33  
    No załamka ! przecież masz opisane jak dla blondynki 21=1 czytaj a nie oglądaj obrazki ;) po to jest instrukcja by ją czytać ... nie rozumiesz czytaj 2 razy :)