Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica Aqua Spray, dwie kontrolki, po chwili wyłącza się.

emrak 13 Wrz 2011 15:50 1621 0
  • #1 13 Wrz 2011 15:50
    emrak
    Poziom 9  

Witam, mam problem z pewną czyjąś pralką Amica PA 4580A520 (typ przykładowy bo nie znam oryginalnego). Posiada ona aqua spray, który rok temu się spalił. Płytka została naprawiona, zawór wymieniony i wszystko było pięknie. Kilka dni temu po skończonym praniu został wyciągnięty przewód z kontaktu na włączonym programie i po ponownym wsadzeniu go pralka nie dała znaku życia. Sprawdziłem włącznik na płytce i jest dobry, przyklejony do niej, załącza i rozłącza jak powinien. Przewody zasilające sprawne, filt zakłóceniowy wizualnie sprawny i przewodzi prąd. Po dniu stania i próbie włączenia zaświeciły kontrolki przez chwile "pranie krótkie" i "pracuje" było słychać pstryknięcie i znowu zdechła. Kolejne próby nic nie dały, ale jak sobie odpoczęła to następnego dnia znowu to samo i cisza. Płytka wygląda na całą, nieupaloną. Co mogę sprawdzić? Co się z nią stało?
    Pozdrawiam :D

Mod. ROBSON33
    Regulamin 3.1.15. (11) Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .

0 0