Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kopiowanie ustawień PowerCinema6 WinXP Win7

mateuszkiek 13 Wrz 2011 20:12 522 0
 • #1 13 Wrz 2011 20:12
  mateuszkiek
  Poziom 15  

  Mam taki problem że pod Windows 7 PowerCinema6 działa OK. Znalazł wszystkie 52 kanały analogowe UPC w Wrocławiu i obraz i dźwięk jest OK.
  Problem jest pod WindowsXP a konkretnie już troszkę przeszukałem sieć i znalazłem że ci z Microsoftu namieszali w Dirext i dla telewizji kablowej w Polsce ustawili PAL_B a jest PAL_D. Czy ktoś wie gdzie i jak to ustawienie zmienić? Obejście tego problemu jest podczas skanowania ustawić na Romania i wówczas jest OK tylko że obraz na niektórych kanałach nieostry a niektóre są po kilka razy odnalezione przez co lista 52 dostępnych jest większa o kilkanaście. Jak dam przeszukiwanie sygnału z kablówki UPC jako antena to dźwięk łapie dobry lecz pomija kanały oznaczone jako S01-S39.

  Zasadnicze pytanie: Jak skopiować ustawienie PowerCinema6 z Win7 do WinXP.
  Gdzie są przechowywane ustawienia?

  W przypadku sygnału DVB-T na obu systemach odbiór obrazu i dźwięku jest poprawny, lecz jeszcze przyjdzie troszkę poczekać na szerszą ofertę programową.

  Na jakiej antenie da się złapać sygnał DVB-T w Wrocławiu (śródmieście).
  Pytanie stawiam dlatego iż od 27.10.2011 ma być również dostępne TVP Kultura i Historia. Karta telewizyjna którą mam do dyspozycji to Tuner TV DVB-T/TV/FM CREATIX CTX917_V.1

  Dzięki

  0 0