Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka kamera atrapa z dobrym czujnikiem ruchu

karolex34 14 Wrz 2011 22:38 2812 2
  • #1 14 Wrz 2011 22:38
    karolex34
    Poziom 19  

Witam
    Chcę założyć sobie kamerę taką którą umieściłbym nad bramką wysokość ok 3m i tu moje pytanie jaką zakupić atrapę max 50zł by w razie ruchu pod bramką dioda led migała lub obracała sie i migała.Najlepiej gdyby była to kopuła.
    Miałem pjuż podobną przerobiłem na zasilacz ale migała tylko w tedy jak zatkałem czujnik ręką.

0 2
  • #2 24 Paź 2011 11:35
    artur.heise
    Poziom 15  

karolex34 napisał:
    Witam
    Chcę założyć sobie kamerę taką którą umieściłbym nad bramką wysokość ok 3m i tu moje pytanie jaką zakupić atrapę max 50zł by w razie ruchu pod bramką dioda led migała lub obracała sie i migała.Najlepiej gdyby była to kopuła.
    Miałem pjuż podobną przerobiłem na zasilacz ale migała tylko w tedy jak zatkałem czujnik ręką.

Nie spotkałem atrap z czujnikiem ruchu - wszystkie, które twierdziły, że taki posiadają to zwykłe zabawki bez funkcji detekcji (co najwyżej z "czujnikiem zmierzchowym"). Raczej musiałbyś poszukać dwóch urządzeń: Czujki ruchu + atrapa kamery i spiąć to razem.

0
  • #3 18 Lis 2011 23:09
    karolex34
    Poziom 19  

Kupiłem w supermarkecie taki czujnik ruchu na żarówkę 60w.
    Wyjąłem wszystko z obudowy i zamontowałem w plastikowym pudle który umieściłem w niewidocznym miejscu.
    Kable poprowadziłem tak że ich prawie nie widać z bliska no i jak coś 5m przed czujka się porusza kamera miga przez 30 sek :)
    Dzięki za pomoc

0