Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SONY XR-5790R jak wyprowadzić wejście liniowe na cd ?

29 Lis 2004 16:19 1514 7
  • Poziom 10  
    Witam !
    Kupiłem niedawno radioodtwarzacz samochodowy SONY XR-5790R no i chciałbym podłączyć do niego CD ! Czy mógłby mi ktos poradzić jak najlepiej tego dokonać !
    Z góry dzieki :)
  • Spec od car audio
    Odłączyć tuner AM i tam podłączyć sobie discmana. Chyba, że słuchasz radia AM lub lubisz jakość kasety adaptacyjnej.
  • Poziom 10  
    A jak dokładnie to zrobić? Gdzie tego szukać, co wylutować, co wlutować i gdzie sie podpiąć....??? ;)
  • Spec od car audio
    Oj jak stawiasz tak sprawę to sobie daruj. Szkoda grajka mimo, że to tylko sony.
  • Poziom 10  
    eee no ;) fakt że ja nie bardzo znam sie na tych sprawach ale mam dobrego znajomego który pewnie da z tym rade... tylko nie wiem co mu powiedzieć.... ("odłącz mi długie fale i wepnij mi tam discmana?")......

a może da sie jakoś "tanio" ;) właczyć to Line-IN na czinczach???
  • Spec od car audio
    W tym radiu nawet nie masz złącza zmieniacza - więc co chcesz włączać. Przeróbka moja jest prosta - wystarczy ponieść 2 elektrolity i do nich przez dzielnik podać sygnał z kabelka zakończonego małym jackiem. Ale to nie znaczy, że każdy to zrobi.
  • Poziom 10  
    no w tym radio co w opisie nie ma... ale moje radio to XR-C8100R i w nim jest ;)
  • Poziom 10  
    Dzieki "djlj24" mam juz schemacik i mysle że se poradze :)