Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm w Polonezie Caro Plus 1.6 GSI. Stacyjka od alarmu.

smyku22 29 Nov 2004 16:47 1506 4
 • #1
  smyku22
  Level 16  
  Witam wszystkich!

  Mam Poldżera Caro Plus 1.6GSI. Mam do niego dwa kluczyki. Jeden od drzwi i stacyjki, a drugi od alarmu (przynajmnej tak mi się wydaje). Ten drugi jest oczywiście bardzo mały, ale nie wiem gdzie jest od niego stacyjka. Alarm gdy jest na czuwaniu odcina zapłon, w ten sposób że można go kręcić i kręcić i nie odpali. Ten kluczyk jest na wypadek awarji pilota od alarmu. Jeszcze mi się taka sytuacja nie zdażyła ale wszystko przedemną. Wie ktoś może gdzie jest stacyjka od alarmu???

  POZDRAWIAM!!!!!
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  Gmedza
  Level 15  
  Do syrenki to raz, ale moze byc tez do rozlaczenia alarmu, a dokladnie do zmostkowania blokad elektrycznych wspolpracujacych z alarmem. Jezeli jest to kluczyk od syrenki to oczywiscie stacyjka znajduje sie z tylu syrenki pod czarnym kapturkiem(tym kluczykiem wylaczysz tylko akumulator syrenki). Jezeli alarm jest z wbudowana syrena to rowniez stacyjka znajduje sie gdzies w calym aparacie alarmowym. Najgorzej jest gdy stacyjka jest gdzies w centralce alarmu. Nalezy ja wowczas zlokalizowac np. wlaczyc alarm i wsadzic glowe pod kierownice i nasluchiwac charakterystycznego tykania, czyli przekaznikow wlaczajacych kierunkowskazy-stacyjka gdzies tam jest!!
 • #4
  pelek
  Level 20  
  sprawdż pomiędzy akumulatorem a lampą.były tam często montowane autoalarmu pod tytułem PATROL .kluczyk służył wtedy do awaryjnego uruchomienia i często się przydawał
 • #5
  smyku22
  Level 16  
  Faktycznie coś prstyka po lewej stronie kierownicy po naciśnięciu przycisku na pilocie. Obadam to miejsce dokładnie i może coś znajde.