Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm w Polonezie Caro Plus 1.6 GSI. Stacyjka od alarmu.

smyku22 29 Nov 2004 16:47 1506 4
    smyku22
    Level 16  
    Witam wszystkich!

Mam Poldżera Caro Plus 1.6GSI. Mam do niego dwa kluczyki. Jeden od drzwi i stacyjki, a drugi od alarmu (przynajmnej tak mi się wydaje). Ten drugi jest oczywiście bardzo mały, ale nie wiem gdzie jest od niego stacyjka. Alarm gdy jest na czuwaniu odcina zapłon, w ten sposób że można go kręcić i kręcić i nie odpali. Ten kluczyk jest na wypadek awarji pilota od alarmu. Jeszcze mi się taka sytuacja nie zdażyła ale wszystko przedemną. Wie ktoś może gdzie jest stacyjka od alarmu???

POZDRAWIAM!!!!!
    User removed account
    User removed account  
    Gmedza
    Level 15  
    Do syrenki to raz, ale moze byc tez do rozlaczenia alarmu, a dokladnie do zmostkowania blokad elektrycznych wspolpracujacych z alarmem. Jezeli jest to kluczyk od syrenki to oczywiscie stacyjka znajduje sie z tylu syrenki pod czarnym kapturkiem(tym kluczykiem wylaczysz tylko akumulator syrenki). Jezeli alarm jest z wbudowana syrena to rowniez stacyjka znajduje sie gdzies w calym aparacie alarmowym. Najgorzej jest gdy stacyjka jest gdzies w centralce alarmu. Nalezy ja wowczas zlokalizowac np. wlaczyc alarm i wsadzic glowe pod kierownice i nasluchiwac charakterystycznego tykania, czyli przekaznikow wlaczajacych kierunkowskazy-stacyjka gdzies tam jest!!
    pelek
    Level 20  
    sprawdż pomiędzy akumulatorem a lampą.były tam często montowane autoalarmu pod tytułem PATROL .kluczyk służył wtedy do awaryjnego uruchomienia i często się przydawał
    smyku22
    Level 16  
    Faktycznie coś prstyka po lewej stronie kierownicy po naciśnięciu przycisku na pilocie. Obadam to miejsce dokładnie i może coś znajde.