Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon PHILIPS CD140 niedziałająca słuchawka

17 Wrz 2011 12:16 2877 4
  • Poziom 2  
    Mam problem z cyfrowym telefonem bezprzewodowym PHILIPS CD140: kiedy do kogoś dzwonię lub odbieram telefon od innej osoby, rozmówca mnie nie słyszy, podczas gdy ja słyszę go bardzo dobrze. Próbowałam wszystkiego: resetować ustawienia telefonu (wcześniej, przez kilka tygodni od zakupienia, telefon działał sprawnie), logować do stacji bazowej. W instrukcji jest napisane: Jeżeli dzwoniący cię nie słyszy, mikrofon może być wyłączony, w czasie trwania połączenia naciśnij klawisz C. Ten sposób też już wypróbowałam, nawet kilkakrotnie, niestety bez rezultatu. Co może być nie tak?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 26  
  • Pomocny dla użytkowników
    Obawiam się, że uszkodzony może być mikrofon (w najlepszym razie) lub nawet coś w układzie mikrofonu. Przycisk "C" służy (m.in.) tylko do doraźnego wyłączenia mikrofonu, gdy chcemy z kimś coś skonsultować i nie być słyszanym. Dawniej zakrywało się w tym celu mikrofon ręką.
    Jak napisał przedmówca, warto abyś spróbowała zareklamować ten telefon korzystając z gwarancji.
  • Poziom 2  
    Źle to ujęłam: kilka tygodni po rozpoczęciu używania telefonu. Wcześniej telefon nieużywany leżał w szafie i gwarancja się niestety skończyła.
  • Pomocny dla użytkowników
    Trudno zatem Ci coś doradzić, bo przecież nie rozbierzesz słuchawki nie weźmiesz lutownicy itd. Powiem Ci jedynie, że Philips nie robi dobrych telefonów. Trzeba było kupić Panasonica lub Siemensa.