Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lutownica transformatorowa? Jaką kupić? Ferm FSK-100?

29 Nov 2004 18:32 3916 4
  • Level 1  
    Witam

W najbliższym czasie chciałbym kupić sobie lutownicę transformatorową (chciałbym zmiescic sie tak w około 100 zł.) nie chce pakować sie w jakieś chińskie badziewie. Czytałem posty na temat lutownic transformatorowych jednak chciałbym poznać waszą opinię konkretnie o tym modelu:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35807863

Lub może ktoś doradzi mi jakiś inny produkt?

z góry dziękuje za pomoc
    Moderated By TONI_2003:

Proszę nie podawać linków do Allegro tylko zamieszczać fotki!
    Akcja się z kończy czy coś w tym stylu i już nic nie zostaje dla potomnych....
    Sądzę że jest to zrozumiale dla wszystkich.

Właśnie po kliknięciu na Twój link mam taki komunikat:
    Przepraszamy - przedmiot nie został znaleziony.

Quote:
    Podałeś nieprawidłowy numer przedmiotu lub przedmiot został przeniesiony do archiwum.
    Znajdź aktualnie sprzedawane przedmioty korzystając z wyszukiwarki poniżej.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 23  
    To co ta oferta oferuje możesz kupić dużo taniej kupując pojedynczo- w sumie żadna rewelacja,to jest właśnie jak to sam nazwałeś badziewie
  • Level 11  
    Uzywałem kiedys lutownicy transformatorowej, ale teraz chce o niej zapomniec, tobie tez to proponuje.
    Lepiej kupic oporowa. Transformatorówką z takim grotem nigdzie nie podejdziesz a 100W to jest dobre do lutowania rynien.
  • Level 15  
    Jesli transformatorowka to proponuje polską{ np: ZDZ , Lutola,Tex} koszt miedzy 60-80 zł ale posłuzy napewno długo ,a co do firmy ferm to nie znam i nie bede sie wypowiadał ,z wygladu wyglada lepiej niz np topex bo ma inne mocowanie grota i inny grot ale jak działa to niewiem.
    A co do sprzeczania sie ktora lutownica lepsza czy transformatorowa czy oporowa i ktora lepiej kupic moim zdaniem nie ma sensu bo jedna i druga ma swoje wady i zalety
    pozdrawiam
  • Level 13  
    Ja mam tą lutownicę ferm i nie mogę narzekać. Działa znakomicie. Jest bardzo wygodna.