Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire 5741G touchpad nie dziala

salata555 17 Wrz 2011 18:55 3482 3
  • #1 17 Wrz 2011 18:55
    salata555
    Poziom 1  

Jak w tytule, mam problem z touchpadem w moim acerze, ktory pojawil sie dosc szybko, bo jakies 2 m-ce po zakupie laptopa. Na poczatku padzik tylko przerywal (tzn przerywal ruch kursora), pozniej coraz czesciej. Scroll tez zaczal wariowac np. zamiast powiekszac to zmniejszal itp. Jak podlaczalam myszke wszystko bylo ok ale jest coraz gorzej. Kursor sam zaczal ruszac sie na wyswietlaczu, nawet jak podlaczylam myszke, co utrudnia prace na kompie np. podczas ogladania filmow. Dzisiaj jak wlaczylam kompa to kursor tak zaczal swirowac ze nie potrafilam utrzymac go w miejscu. Dodam ze chlopak sprawdzil strone acera, zainstalowal podane tam sterowniki, czytal na forum, staral sie zmienic ustawnienia kursora i takie tam ale nic nie pomaga. Co o tym sadzicie? Czytalam ze wiele osob ma problem z tym "taczem" w acerach. Czy to czas na serwis?
    Pozdrawiam i prosze o pomoc

• #2 18 Wrz 2011 11:42
    Józef18
    Poziom 32  

Skoro masz gwarancje to go oddaj.

Pozdrawiam
    Józef

• #3 19 Wrz 2011 15:30
    kaczorekbw
    Poziom 13  

jeśli nie to wyciągnij klawiaturę i sprawdź połączenie tabliczki.
    Możesz ją również wymieniać a zakupić zamiennik na allegro.

• #4 21 Sie 2012 23:42
    Shuzo
    Poziom 8  

Ja mam dokładnie tą samą usterkę w tym samym modelu i także sterowniki nie pomagają, zauważyłem że psuje się wtedy jak położę lekko rękę po prawej stronie od touchpada ale to nie zawsze, a pomaga przytrzymanie dwóch palców na dwóch rogach touchpada przy przyciskach lewym i prawym, i nie trzeba ciągle trzymać wystarczy przytrzymać chwilke. Dobry sposób to wyłączenie touchpada poprzez kombinacje Fn + F7 i korzystanie z myszki na USB, tylko niestety ja swoje USB spaliłem. Wydaje mi się że jedynie naprawa w serwisie

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson