Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prosze o doradzenie przy zakupie tv lcd

tomekzc1 18 Wrz 2011 13:59 1125 5
  • #1 18 Wrz 2011 13:59
    tomekzc1
    Poziom 8  

Tak jak w temacie. Chce sobie kupic jakis tv do mojego pokoju. Z racji tego ze nie jest on za duzy poszukuje jakiegos 32-37 cali. Sęk w tym ze kompletnie sie na tym nie znam.. Tv ma mi służyć do - co jest oczywiste oglądania telewizji oraz grania na konsoli. Upatrzyłem sobie cos takiego http://www.neonet.pl/tv-lg-32--32lk450-lcd-divx.html tylko nei wiem czy daje to rade. Mam takze watpliwosci czy oplaca sie doplacac do tv zeby mial odswiezanie 100hz? Czy 50 styka przy takim malym tv. Prosze o pomoc i pozdrawiam

• #2 18 Wrz 2011 14:46
    vanaxis
    Poziom 15  

100Hz może przydać się szczególnie przy grach, lecz ten model pokazany w linku powinien spełnić Twoje wymagania, ważny jest dekoder DVB-T MPEG4 jeśli chcesz oglądać telewizję z anteny.
    Popatrz też na wejścia USB - odtwarzanie filmów z pendrive - przydatna funkcja.

• #3 18 Wrz 2011 15:08
    tomekzc1
    Poziom 8  

dzieki bardzo za zainteresowanie moim tematem. to fajnie ze sie nada. Tak poki co bede odbieral z zwyklej anteny. Mozesz mi jeszcze powiedziec czy ten tv sie nadaje do tej zmiany nadawania sygnalu ktora ma nastapic w polsce do 2015 roku co te przepisy w uni wymagaja?

EDIT; Wyczytalem na forum o xboxsie bo takową konsole posiadam.. ze wiekszosc gier wymaga 60hz wiec jak to sie ma do tv z 50hz? wychodzi na to ze nie uruchomie ich na tym tv..?

• #4 18 Wrz 2011 16:49
    vanaxis
    Poziom 15  

Tak ten TV się nadaje. Po zakupie będziesz już mógł z niego korzystać.
    Ten sygnał już nadaje, jak na razie różnie co do lokalizacji, możesz śledzić m.in na http://www.telewizja-cyfrowa.com.. Sygnał cyfrowy to lepsza jakość obrazu.

Co do XBOXa, nie wiem jak to jest z podłączeniem, ale kabel VGA powinien pomóc.
    (wtyk jak do monitorów)

• #5 18 Wrz 2011 17:15
    tomekzc1
    Poziom 8  

No kojarze i mam taki kabel poniewaz wlasnie teraz mam podpietego xboxa do monitora za pomoca tego kabla. tylko ciekawe czy ten tv ma takie wejscie na vga

• #6 19 Wrz 2011 17:13
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME