Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Poszukuję] Wirnik szlifierki kątowej Einschell

18 Wrz 2011 20:16 2584 5
  • Poziom 12  
    Poszukuję wirnik szlifierki kątowej Einschell 850 wat z gwintem nad zębatką z bliskich okolic.
  • Poziom 22  
    Einchell to taka firma , która nawet w narzędziach oznaczonych tym samym symbolem montuje wirniki rożnej konstrukcji- wirnik z zębatką zabezpieczaną nakrętką lub bez tej nakrętki. Niech kol. nie sugeruje się sposobem zabezpieczenia zębatki .....
    pozdrawiam Sławek
  • Poziom 21  
    Jeśli jest sprawny mechanicznie, a tylko uszkodzony elektrycznie to wyślij do przezwojenia. I będziesz pewny prawie na 100% że będzie pasował. Komutator przy przezwojeniu będzie założony nowy.
  • Moderator Elektrotechnika
    gsminfo napisał:
    Jeśli jest sprawny mechanicznie, a tylko uszkodzony elektrycznie to wyślij do przezwojenia. I będziesz pewny prawie na 100% że będzie pasował. Komutator przy przezwojeniu będzie założony nowy.

Przy cenie tej szlifierki zabieg całkowicie nieopłacalny ,bo dołożysz parę groszy i masz minimum roczną gwarancję na całość ( chyba że ktoś przezwoi Ci go w piwnicy)
  • Poziom 16  
    kupiłem rok temu EINHELL - Szlifierkę kątowa BWS 125mm/ 850Watt - Bavaria. za 80zł z dwuletnia gwarancją.. Naprawiać nie warto, chyba, że jest na gwar..
    Ja po zakupie dołożyłem trochę smaru do przekładni i pewnie sprzęt starczy na dłużej niż producent przewiduje. :D
  • Poziom 12  
    Ja nie robię na dłużej tylko jak ktoś ma jakiś wrak z dobrym wirnikiem na terenie zagłębia to chętnie wezmę na podratowanie

Zdanie zaczyna się wielką literą.
    3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    [retrofood]