Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak nagrać filmiki z kamery na DVD.....

19 Wrz 2011 13:16 2685 5
  • Poziom 20  
    Nigdy nie miałem do czynienia z kamerkami i plikami z "nich"na prośbę wujka przegrałem z jego kamery filmiki z wakacji na swojego laptopa -jest tego kilkadziesiąt po 30sek do 5 minut każdy....Jak połączyć to w sensowną całość żeby oglądać na stacjonarnym DVD? Pliki maja rozszerzenie MOV00A i dalej ostatnia literka aż do Z (cały alfabet)....Proszę o pomoc.
  • Poziom 37  
    Jest kilka możliwości trzeba by te filmiki połączyć w jedną całość a potem zrobić konwersję na format DVD jak by nie szło połączyć tego w formacie MOV to trzeba by prze-formatować na AVI połączyć i znowu prze-formatować na DVD chyba że DVD odtwarza AVI to wtedy nie trzeba robić ostatniego prze-formatowania.
  • Poziom 20  
    jak to zrobić jakim programem???
  • Poziom 37  
    Najpierw musisz zobaczyć i zastanowić się do jakiego formatu końcowego chcesz nagrać te filmy czy do DVD czy do AVI i do tego szuka się odpowiednich programów. Google naprawdę nie boli wystarczy wpisać odpowiednią frazę np. łączenie filmów i szukasz odpowiedniego wątku kolego wszystko było już setki razy opisane razem z dodanymi programami i opisem jak co poustawiać i jak to zrobić.
  • Poziom 20  
    możecie mi pomóc gdzie znajdę odpowiedni watek?